banner461
banner195

Sunar: Hedeflerinin Nevşehir’i 2023 Vizyonuna Hazırlamak Dedi….

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av.Kazım Sunar, hedeflerinin Nevşehir’i 2023 Türkiye vizyonuyla uyumlu kent statüsüne kavuşturmak olduğunu söyledi.

Sunar: Hedeflerinin Nevşehir’i 2023 Vizyonuna Hazırlamak Dedi….
23 Mayıs 2013 Perşembe 22:07

banner143
banner134

 Sunar, İlimiz Nevşehir’i bir bütün olarak ele aldıklarını ve bu doğrultuda stratejik vizyonla şehrin geleceğini planladıklarını belirtti.

Hedeflerinin Nevşehir’i 2023 Türkiye vizyonuyla uyumlu kent statüsüne kavuşturmak olduğunu ifade eden Sunar, "Nevşehir, AK Parti iktidarları eliyle şimdiye kadar çözüme ulaştırılamamış bir çok hizmetlere imza atmıştır ve AK Parti hükümetleriyle birlikte ortaya konan devasa kamu imkanları ile milletin refah ve gelecek özlemlerinin belirsizlik ortamından kurtarılarak yepyeni özlemlerin filizlendiği bir iklim oluşturuldu. Başbakanımız Sayın R.Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti iktidarımız Sağlık, Eğitim, Sanayi,Tarım, Spor gibi bir çok alanda Nevşehir in ufkunu açacak gelişmelere imza atıldığının altını çizen Sunar, Reform niteliği taşıyan ve hiçbir iktidarın cesaret edemedikleri bir çok konuda da ciddi kararlar alarak bu hususlarda da büyük yol kat ettiklerini belirtti.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av.Kazım Sunar Anayasa Değişikliği , Çözüm Süreci ve Başkanlık sistemlerinde ki yaklaşımlarımız Ülkemiz ve Milletimizin refahı ve geleceği için ne kadar büyük önem taşıdığını hepimiz çok iyi biliyoruz. Vatandaşlarımıza bu 3 maddenin önemini anlattık anlatıyoruz ve anlatacağız.İnanın Bu konuda vatandaşlarımızın gösterdiği duyarlılığı ve desteği ne yazık ki aynı duyarlılık ve hassasiyetleri ve en önemlisi samimiyetleri muhalif partilerde göremiyoruz.Ülke menfaatleri ortak paydamız bu konuda sorunlara çözüm üretemeyenler ancak sorunun bir parçası olarak kalacaklardır ve bu durumu halkımızda sürecin birer canlı şahitleri olarak çok iyi gözlemliyorlar dedi.

İl Başkanı Kazım Sunar son olarak sözlerini Vizyon 2023 Nevşehir’i için Durmak Yok Yola Devam şeklinde özetledi….

   


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ömer Durmaz - 5 yıl önce
başkan güzel açıklamış 2023 yılını ama yerel seçimleri başkan olarak görür mü? görsede sonrasındaki siyaset hayatı nolur bence bilinmez. parmaksız ekibi karşısında unutmamalı.