banner461
banner195

Suskun Siyasetçiler

Nevşehir’de teşkilatı bulunan siyasi partiler arasında AK Parti, MHP ve CHP’nin ardından Milletvekili seçimlerinde aktif olması beklenen iki siyasi partinin başkanları suskunları oynamaya devam ediyor.

Suskun Siyasetçiler
05 Şubat 2015 Perşembe 17:09

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de teşkilatı bulunan siyasi partiler arasında AK Parti, MHP ve CHP’nin ardından Milletvekili seçimlerinde aktif olması beklenen iki siyasi partinin başkanları suskunları oynamaya devam ediyor.

Saadet Partisinin Nevşehir’den milletvekili aday adayı olarak kimleri çıkarabileceği, ya da Partinin sırf adaysız kalmaması için mi bir siyaset güdüleceğine cevap veremeyen Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit geçtiğimiz Parti GİK üyelerinin katılımı ile düzenlenen bir dizi gezinin ardından adeta sırra kadem bastı.

Öte yandan İl Başkanı Mehmet Yüce’nin esamesi bile anılmayan Demokrat Parti’de de seçimlere yönelik en ufak bir hareketlilik yok. Demokrat Partinin Nevşehir’de göz önünde bulunan ismi, merkez ilçe başkanı Murat Kul’da seçimde partinin Vekil adayı çıkarıp çıkaramayacağına dair tek bir cümle sarf edebilmiş değil.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.