banner461
banner195

Süslü Uçhisar İçin Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı

Nevşehir merkeze bağlı Uçhisar Kasabası Belediye Başkanı Osman Süslü, 2014 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için AK Parti Nevşehir Merkez İlçe başkanlığına Uçhisar AK Parti Belde teşkilatı üyeleri ile birlikte gelerek aday adaylık başvurusunda bulundu.

Süslü Uçhisar İçin Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı
10 Ekim 2013 Perşembe 18:52

banner143
banner134

 Nevşehir merkeze bağlı Uçhisar Kasabası Belediye Başkanı Osman Süslü, 2014 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için AK Parti Nevşehir Merkez İlçe başkanlığına Uçhisar AK Parti Belde teşkilatı üyeleri ile birlikte gelerek aday adaylık başvurusunda bulundu.
2009 yılından beri yürüttüğü Uçhisar Kasabası Belediye başkanlığı görevine bir dönem daha talip olan Osman Süslü aday adaylığı için gerekli olan evrakları AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz'e takdim etti. AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Hamleci'ye çiçek takdim eden Süslü Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz'e de özel bir radyo hediye etti. Son 4 yıllık çalışmalarından örnekler veren Başkan Süslü, görevde bulunduğu süre içerisinde her zaman ve her platformda yanlarında olan AK Parti Nevşehir İl ve İlçe Teşkilatlarına teşekkür etti. 2023 vizyonu çerçevesinde hedeflerini anlatan Başkan Süslü, AK Parti iktidarı ile birlikte Uçhisar için her türlü çalışmaları gerçekleştireceklerini ifade etti. Uçhisar için gerçekleştirdiği ve gerçekleştirmeye devam ettiği her projede Allah rızası için çalışmalar yürüterek beldesine hizmet etmeye çalıştığını belirten Süslü, 2014 yerel seçimlerinin ülkemize şehrimize ve beldemize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum dedi. AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı'na müracaat ederek Mart ayında yapılacak olan Belediye Başkanlık seçiminde Uçhisar'dan aday adaylık başvurusunu yapan Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü inşallah kasabamız için hayırlı olur dedi. Süslü, '' Hepinizin bildiği üzere ilimizin güzide beldelerinden bir tanesi olan Uçhisar Kasabamızda bir dönem belediye başkanlık görevini yaptım. İnşallah ikinci dönem belediye başkanlık seçimlerinde de partimizi ve halkımız bana bir kere daha göreve layık görürler. Uçhisar Kasabamızda ilk dönem yaptığımız işleri ve yapacağımız işleri tamamlayıp kasabamızı Kapadokya Bölgesinin göz bebeği haline getireceğiz''dedi. AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz ve merkez ilçe teşkilat üyeleri Başkan Osman Süslü'nün aday adaylık başvurusundan duydukları memnuniyeti dile getirerek hayırlı olması temennilerinde bulundu. Sıcak ve samimi bir havada gerçekleştirilen sohbetten sonra Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü ve Ak Parti Uçhisar belde teşkilatı üyeleri AK Parti Nevşehir İl Başkanı Kazım Sunar'ı da ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler. Uçhisar Kasabasına kattığı değerler ve özverili çalışmalarıyla dikkat çeken Başkan Osman Süslü, 2014 yerel seçimleriyle birlikte Ak Parti iktidarının hizmetlerine devam edeceğini belirterek AK Parti İl teşkilat binasından ayrıldı. 
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
E.özcan - 5 yıl önce
çalışmasıyla örnek,güvenilir ve proje adamı osman beyi destekler ve başarılar dilerim.
Avatar
siyasetçi - 5 yıl önce @E.özcan
sayın özcan çalışmasıyla örnek demişin tamam, proje adamı demişin onada tamam, güvenilir kelimesini yanlış kullanmışın. güvenirlilik konusunda yener bey'in çok daha güvenilir olduğu kesin. nedenmi? onuda osman bey'e sorarsan belki cevabı verir. saygılarımla
Avatar
Hayırlı - 5 yıl önce
hayırı uğurlu olsun başkanımız yakışır. durmak yok yola devam
Avatar
aslan50 - 5 yıl önce
osman başkanım yolun açık olsun.ikinci dönem yakışır sana
Avatar
ucasarlı - 5 yıl önce
başkanımdan 2. dönemde de başarılı çalışmaların devamını bekliyoruz. alllah'ım utandırması.
Avatar
dışarlıklı - 5 yıl önce
ikinci dönemide almalısınki gökdelenlerle nevşehire rakip olalım ha gayret başkan süslü.
Avatar
kabadokyalı - 5 yıl önce
hayırlı olsun başkanım uçhisarımız sayende hizmet gördü sana ve ekibine teşekkür ederim allah yolunuzu açık etsin
Avatar
cevizli - 5 yıl önce
evet hizmet etti kaya oteli tamamen belediyeye kazandırdı belediye hizmet binası kapalı pazar yeri meydan düzenlemesi yıkılan ve yapılan yerler kale çevresi ve işiklandırma daha buna benzer bir çok hizmet başkana ve ekibine tebrikler durmak yok hizmete devam