banner461
banner195

Tanrıver; “Kutlu Yürüyüşe Devam”

Partimiz, 22 Mayıs Pazargünü  Ankara Arena Kapalı SporSalonunda ikinci olağanüstü büyük kongresini yapacaktır. 

Tanrıver; “Kutlu Yürüyüşe Devam”
19 Mayıs 2016 Perşembe 12:08

banner143
banner134
Genel Başkanımız, Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu AK Parti’nin GenelBaşkanlığını yürüttüğü busüreç içerisinde AK  Parti’nin daha ileriye gitmesi, AK Parti’nin ilkelerinin daha çok pekişmesi,  çeşitli politikalarımızın güncellenmesi için  son derece önemli, son derece kıymetli çalışmalara imza atmıştır.
 
Bu bir bayrak yarışıdır,  Genel Başkanımı zBaşbakanımız SayınAhmet Davutoğlu, Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığı bayrağı, kendi kararıyla olağanüstü kongrede yeni Genel Başkanımıza devredecektir. Bu bayrak yarışının içerisinde Sayın Genel Başkanımız, Genel Başkan ve Başbakan olarak üstün gayretler gostermiştir, önemli başarılara imza atmıştır. Bundan sonra da yeni kongrede seçilecek yeni Genel Başkanımız ve Başbakanımız da aynı çalışmaları gayretle ve basiretle sürdürecektir.
 
AK Parti’nin Genel Başkanlığı ve Türkiye Cumhuriyetinin Başbakanlığı son derece kıymetli makamlardır.Bu onemli makamların kıymetini ve degerini AK Parti kadroları çok iyibilir.
 
AK Parti kongreleri her zaman demokrasi şöleni havasında geçmiştir ve yine bütün AK Parti teşkilatları ile birlikte kongremizin demokrasi şöleni havasında geçmesi için Ankara Arena’da olacağız. Bu vesile ile kongremizin bütün AK Parti camiasına ve Ülkemize hayırlı olmasını temenni ederiz. Seçilecek olan Genel Başkanımızla birlikte, bu “Kutlu Yürüyüşe Devam” edeceğiz.

 
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.