banner461
banner195

Tanrıver : “Milletimizin Acısını İstismar Ediyorlar”

AK Parti İl Başkanı M. Ali Tanrıver, MHP ve HDP’li yetkililerin açıklamalarıyla Ankara’daki bombalı saldırıya karşın milletin duyduğu acının adeta istismar edildiğine dikkat çekti.

Tanrıver : “Milletimizin Acısını İstismar Ediyorlar”
16 Ekim 2015 Cuma 13:37

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) AK Parti İl Başkanı M. Ali Tanrıver, MHP ve HDP’li yetkililerin açıklamalarıyla Ankara’daki bombalı saldırıya karşın milletin duyduğu acının adeta istismar edildiğine dikkat çekti.


Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Tanrıver, “MHP ve HDP terör saldırısını istismar etmektedirler. Birbirlerine zıt gibi görünen bu iki parti konu istismar olunca birbirleriyle yarışmaktadırlar. HDP’li Figen Yüksekdağ “kanın üstü parayla örtülmez” ve “ölülerimizi parayla satın alamazsın” diyerek mağdurlar için alınan bakanlar kurulu kararına karşı çirkin bir tutum sergilemiştir. MHP’liler ise Ankara Garı’ndaki terör eyleminde hayatını kaybeden vatandaşların “sivil şehit” ilan edileceği yönünde ibareler kullanmaktadır. Bu kesinlikle doğru değildir. Bütün bunlar acıyı istismar eden ve milletimizin duygularını bölmeye çalışan çalışmalardır” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.