banner461
banner195

Tanrıver’in Keyfi Yerinde

Önümüzdeki günlerde yeni il yönetimini açıklaması beklenen Ak Partinin çiçeği burnunda il başkanı M. Ali Tanrıver, son dönemlerde Ak Parti il başkanlığı koltuğuna oturanların aksine sosyal paylaşım sitelerini etkin kullanan isimlerden biri.

 Tanrıver’in Keyfi Yerinde
19 Haziran 2014 Perşembe 18:42

banner143
banner134

 Tanrıver’in Keyfi Yerinde

NEVŞEHİR(MHA) Önümüzdeki günlerde yeni il yönetimini açıklaması beklenen Ak Partinin çiçeği burnunda il başkanı M. Ali Tanrıver, son dönemlerde Ak Parti il başkanlığı koltuğuna oturanların aksine sosyal paylaşım sitelerini etkin kullanan isimlerden biri.

Geçtiğimiz hafta sonunda Ak Partili Nevşehir Milletvekillerinin yanı sıra Belediye Başkanı Hasan Ünver, Merkez ilçe, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları başkanları, teşkilat mensupları ve bazı belediye başkanlarının katıldıkları bir basın toplantısı ile yeni il yönetiminin ilkelerini açıklayan Ak Parti İl Başkanı M. Ali Tanrıver, geçtiğimiz günlerde Ak Parti il binasında yeni il yönetiminin oluşturulması çalışmaları esnasında işte bu fotoğrafı paylaştı.

İl Başkan adaylarından Fatih Güneş’in yanı sıra il yönetiminde bulunması ihtimal gençlerin de içerisinde yer aldığı bir grupla keyifli bir çalışma yaptıkları her hallerinden belli olan Ak Parti İl Başkanı M. Ali Tanrıver’in il başkanlığının ilk günlerindeki bu keyifli hallerinin siyaset hayatının ilerleyen sürecinde devam edip etmeyeceği merak ediliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
AK GENÇ - 4 yıl önce
haberinizde haklısınız evet ama gece saat 2 3 lere kadar yöentimin oluşması için çalışan bi ekip var ee bırakında birazda selfi e yapılsın demi ama
Avatar
Kazım alay - 4 yıl önce
Allah görüyor benim param haram olsun Akp ye
Avatar
gurbetten SELAM - 4 yıl önce
hayırlısı olsun. ne diyelim. inşallah nefs'lerinin isteklerine düşüpte hata yapmazlar.
Avatar
Sucu - 4 yıl önce
aslında bilgisayarın ve sosyal medyanın kompetanı sayın av. ahmet kaya dır.
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 4 yıl önce
hey gidi günler. kazım sunar'da atanmıştı, sonrasında tek aday seçime girmişti. şu akp'li dostlara şunu hatırlatırım ne kadar etkin olduğunuzu göreceğiz demedi demeyin... kazım bey de vekil olurum hesabı yapıyordu ama inanın artık teşkilat selam bile vermez şaka değil azıcık araştırın!!!
Avatar
yani - 4 yıl önce
o makam selfi makamı değil.ağır sorumlulukları olan bir makam.ciddiyet.bu davaya gönül vermiş insanları kırmayın.gönül insanı olun.fantazi yapmayın.recep tayyip erdoğan a layık olmak lazım.
Avatar
ahmet tok - 4 yıl önce
m.ali seçilmedi atandı yani bir günde hemen koltugu alırlar onun içinde dik duramaz...
Avatar
ÖMER - 4 yıl önce
mehmet ali tanrıver il başkanlığını layıkıyla yapabilecek biri . 6 ay sonra görün bakın eski başkanlardan iki gömlek fazla yeni başkan