banner461
banner195

Taşçı resmen açıkladı, “Evet, adayım“

Milliyetçi Hareket Partisinde kongre süreci başlıyor. Partide il başkanlığını iki yıldır sürdüren Göksel Taşçı yapılacak il kongresinde başkanlığa yeniden aday olacağını açıkladı.

Taşçı resmen açıkladı, “Evet, adayım“
18 Kasım 2014 Salı 17:02

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisinde kongre süreci başlıyor. Partide il başkanlığını iki yıldır sürdüren Göksel Taşçı yapılacak il kongresinde başkanlığa yeniden aday olacağını açıkladı.

Eski il başkanı Serkan Bedirhanoğlu’nun istifasının ardından yönetim içerisinden il başkanlığına getirilen, dolayısıyla yönetimin 3 yılı doldurması itibariyle ilimizde de gerçekleştirilecek olan Milliyetçi Hareket Partisinin ilçe ve il kongrelerinin Aralık ayının ortalarında başlaması planlanıyor.

Parti genel merkezine ilçe ve il kongresi ile ilgili planlamanın gönderildiğini ve bu planlamanın uygun görülmesi durumunda birkaç gün içerisinde kongre sürecinin belirleneceğini kaydeden Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Göksel Taşçı, il başkanlığına aday olacağını açıkladı.

Parti olarak ilçe ve il kongrelerinde birlik ve bütünlüğün sağlanarak tek liste halinde kongrelere gidilmesini arzu ettiklerini ve bu yönde çalışmalarının sürdüğünü belirten Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Taşçı, 2015 Yılının Ocak ayında ise il kongresini yapmayı planladıklarını dile getirdi. İl Kongresinin 20-25 Ocak 2015 tarihlerinde yapılmasının planlandığını da sözlerine ekleyen MHP İl Başkanı Taşçı, kongre sürecinden Milliyetçi Hareketin daha güçlü çıkacağını söyledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
HASAN - 4 yıl önce
başkanim parti̇ i̇çi̇n aday olma bi̇raz konuşan çalişan bi̇r aday olsun.
Avatar
sevban - 4 yıl önce
sevilen birisin harcatma kendini mhp harcar adamı
Avatar
kızılelma - 4 yıl önce
göksel bey adam gibi adam prensipli gariban dürüst dava adamı
Avatar
murat solmaz - 4 yıl önce
Göksel bey tam bir dava adamı her sey gönlünce olur inşallah
Avatar
Hüseyin Hoca - 4 yıl önce
nevşehirde siz, ürgüp'te sizin gibi bir kişinin partinin başında olmasını isteriz. başarılar