banner461
banner195

Taşçı'dan Hodri Meydan ! Ben İstifa Ederim ...

MHP Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı net konuştu : "7 Haziran'da Eğer Nevşehir'den Milletvekili çıkaramazsak, seçimden bir gün sonra istifa ederim” dedi.

Taşçı'dan Hodri Meydan ! Ben İstifa Ederim  ...
03 Haziran 2015 Çarşamba 23:11

banner143
banner134
MHP Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı net konuştu : "7 Haziran'da Eğer Nevşehir'den Milletvekili çıkaramazsak, seçimden bir gün sonra istifa ederim” dedi. 

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı www.fibhaber.com a yaptığı açıklamada; 7 Haziran Genel seçimleri arifesinde Biz elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Genel merkezimizin talimatları doğrultusunda çalışıyoruz.Ziyaretlerimizde Nevşehir halkımız Gerek Partimize gerekse Adaylarımıza ve bizlere büyük teveccüh gösteriyorlar. Bu teveccüh 7 Haziranda da sandıklara yansıdığında Allah'ın izniyle Nevşehir'de Milletvekili yada Milletvekilleri göndereceğiz dedi.

MHP Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı açıklamasında; " Biz 7 Haziran Genel Seçimlerinde MHP'den Nevşehir Milletvekilleri çıkaracağız. Ve 13 yıllık özleme bu defa son vereceğiz... "Bu MHP il ve ilçe teşkilatları için başarı kabul edilir dedi.


Biz İstifa Ederiz Ya Siz ?


Bunu hiç düşünmüyor ve tahmin etmiyoruz fakat velev ki 7 Haziran'da eğer MHP milletvekili çıkaramıyorsa o zaman 8 Haziran sabahı saat: 09:00 da parti binamızda toplanır ve  istifamızı sunarız. Şahsen ben partime adaylarıma ve Nevşehir halkımıza son derece güveniyorum. Biz bu konuda netiz ama aynı şekilde diğer siyasi partilerin ve "özellikle iktidar partisi AKP den de aynı açıklamayı bekliyoruz Hodri Meydan" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Mehmet - 3 yıl önce
darısı genel başkanının başına...
Avatar
merkez - 3 yıl önce
zaten gideceksin sayın taşçı ,istifa ederek kahraman olma
Avatar
Mustafa - 3 yıl önce
sen şimdiden istifanı et sonuna kadar akp
Avatar
seçmen - 3 yıl önce
sözünüzü unutmayın