banner461

TBMM Başkanı Şentop'u İlk Nevşehir Milletvekili Açıkgöz Kutladı

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz, TBMM Başkanlığına seçilen Prof. Dr. Mustafa Şentop için kutlama ve tebrik mesajı yayımladı.

banner15
24 Şubat 2019 Pazar 16:22

banner143
banner134

AK Parti Tekirdağ milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop, TBMM'de bugün yapılan 3 tur oylama sonucuna göre, 336 oyla Meclis Başkanlığı'na seçildi. Şentop, Genel Kurul salonunda kutlamaları kabul etti. 

TBMM Başkanlığına seçilen AK parti adayı Prof. Dr. Mustafa Şentop’u ilk kutlayan TBMM Divan Katip Üyesi AK Parti Nevşehir Milletvekili Ecz. Mustafa Açıkgöz oldu.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ecz. Mustafa Açıkgöz; "Gazi TBMM 29. Başkanı olarak, 3. turda 336 oyla seçilen AK PARTİ Tekirdağ Milletvekilimiz, değerli dava arkadaşımız, Sayın Prof. Dr. Mustafa ŞENTOP, Gazi TBMM’mize, devletimize ve milletimize hayırlı olsun."dedi.

Milletvekili Açıkgöz kutlama mesajında şu görüşlere yer verdi:  “Demokrasimizin en önemli kurumlarından biri olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne Başkan seçilmenizden dolayı sizi tebrik ediyorum. Başkanlığınızın, Türkiye’nin adaletle kalkınma yolunda birlik, beraberlik, huzur ve mutluluğuna sağlayacağı eşsiz katkılar için şimdiden şükranlarımızı sunuyor, Nevşehirli hemşerilerim adına samimi muhabbet ve hürmetlerimizi arz ediyorum.Ülkemize, milletimize ve camiamıza hayırlı olsun.” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.