banner461
banner195

Turgut Özal'ın ölüm yıldönümü mesajı

ANAP'tan Eski Nevşehir Milletvekili Ali Babaoğlu'nun oğlu ve Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyesi Yüksel Babaoğlu 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın vefatının yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Turgut Özal'ın ölüm yıldönümü mesajı
16 Nisan 2015 Perşembe 22:50

banner143
banner134
 Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyesi Yüksel Babaoğlu mesajında " Türkiye'nin değişim ve dönüşümüne, dünyayla bütünleşmesine öncülük eden Özal, engellere ve olumsuzluklara rağmen asla yılmamış; son nefesine kadar, demokrasimizin gelişmesi, ülkemizin refahı ve kalkınması için samimiyetle mücadele etmiştir" ifadelerine yer verdi.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyesi Yüksel Babaoğlu 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın vefatının yıl dönümü nedeniyle yayımladığı mesaj şöyle; "Değerli devlet adamı.Anavatan Partisi Kurucusu  8. Cumhurbaşkanımız merhum Turgut Özal bürokrat, başbakan ve cumhurbaşkanı olarak, değerli hizmetlerde bulunmuş,örnek kişiliğiyle milletimizin takdirini kazanmıştır. Türkiye’nin değişim ve dönüşümüne, dünyayla bütünleşmesine öncülük eden Özal, engellere ve olumsuzluklara rağmen asla yılmamış; son nefesine kadar, demokrasimizin gelişmesi, ülkemizin refahı ve kalkınması için samimiyetle mücadele etmiştir. Milletimizin gönlünde mutena ve müstesna bir yer edinen Özal, inanıyorum ki, her zaman değerli hizmetleriyle anılacak, hayırla yad edilecektir. Bu düşüncelerle, vefatının 22. yıldönümünde 8. Cumhurbaşkanımız Turgut Özal’ a Allah’tan rahmet niyaz ediyor, seni minnetle ve hasretle anıyoruz ruhun şaad mekanin cennet olsun..... seni unutmadık unutmacağız...

FİB HABER MERKEZİ OLARAK 8.Cumhurbaşkanımız Turgut Özal'ı, vefatının 22'nci yılında rahmetle anıyoruz Ruhu Şad, Mekânı cennet olsun.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Vatandaş - 3 yıl önce
mekanı cennet olsun,allah nur içinde yaşatsın.atatürk ten sonra tanıdığım ikinci kahraman liderdi.bu arada ali babaoğlu abimize de allah tan sağlıklı uzun ömürler dilerim.ali babaoğlu da ilimizin gelmiş geçmiş en çalışkan milletvekilidir,reklam yapmadığı için çalışmasını bilen bilir