banner461
banner195

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur Aday Mı ?

Son 10 yıla yakın bir süredir siyasete atılıp atılmayacağı, Milletvekilli aday adayı olup olmayacağı konuşulan isimlerden biri de Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur. Kendisine Siyasete atılmayı, yaklaşan seçimlerde aday adayı olup olmayacağını sorduk.

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur Aday Mı ?
15 Ocak 2015 Perşembe 16:42

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Son 10 yıla yakın bir süredir siyasete atılıp atılmayacağı, Milletvekilli aday adayı olup olmayacağı konuşulan isimlerden biri de Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur. Kendisine Siyasete atılmayı, yaklaşan seçimlerde aday adayı olup olmayacağını sorduk.

 “Gereği Neyse Onu Yaparız”

Siyasetin de, sendikacılığında hizmet aracı olduğuna dikkat çeken Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, 2007 Yılından bu yana kendisine yönelik yapılan değerlendirmelerin yanı sıra siyasete girip girmeyeceği konusunda şu an için bir açıklamada bulunmanın doğru olmayacağını dile getirdi.

Uğur, “Yaklaşık 2007 Yılından bu yana şahsımla ilgili değerlendirmeler yapılıyor. Bizi siyasette görmek isteyenler olmuştur. Çevremizden siyasette hizmet etmemiz gerektiğini söyleyenler de olmuştur. Bu zaman ve tercih, kamuoyunun talebinin de ortaya çıkmasıyla olacak bir iştir. Bu anlamda siyaset elbet bir hizmet aracıdır. Sendikacılıkta elbette bir hizmet aracıdır. Şu anda bizler ağırlıklı olarak öğretmen camiasına hizmet veriyoruz. Yarın siyasetle ilgili bir tercihimiz söz konusu olduğunda tüm Nevşehir halkına ve ülkemize hizmet etmek söz konusu olacaktır. Biz hizmetten kaçamayacağımız gibi verilen bir hizmeti en iyi şekilde yerine getirmek çabasında olan bir insanız. İleriki günlerde böyle bir durum ortaya çıkarsa hizmetten kaçmaz gereği neyse onu yaparız” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
onur - 3 yıl önce
size vekillik yakısır başkanım..
Avatar
mehmet - 3 yıl önce
Sonuna kadar seninle.
Avatar
sendikacı - 3 yıl önce
yıllardır sendikada yetkiyi alma başarıısının ardından nevşehire vekillik getirme şansı elinizde varken değerlerndirmenizi canı gönülden isteriz...
Avatar
eğitimci - 3 yıl önce
Uğurdan Vekil olmaz kardeşim
Avatar
cesareti varsa - 3 yıl önce
cesareti varsa aday olsun.. aday olmaz, olsa zaten li̇steye gi̇remez kazara li̇steye gi̇rse ki̇mse seçmez yi̇ne akparti̇ 3-0 yapar. şu an ki̇ koltuğunu birakmaz hayatta..
Avatar
uslup sifir - 3 yıl önce
Sen bu uslubunla vekil mekil olamazsin baska soze gerek yok. ..
Avatar
tuzköylü - 3 yıl önce
aman aman bumu aday ne günlere gebeyiz
Avatar
Sermet - 3 yıl önce
AKP nin korkulu rüyasının artık meclis seni bekler başkanım