banner461
banner195

Uçhisar Kadın Meclisinin Anketinden Ne Çıkacak?

Uçhisar Belediyesi Kadın Meclisi çalışmaları için görüş sorma ön anketi 3 Eylül Çarşamba günü kasaba genelinde yapılmaya başlandı. Anket sonuçlarının şeffaf belediyecilik ilkesi doğrultusunda kamuoyu ile paylaşılması bekleniyor.

Uçhisar Kadın Meclisinin Anketinden Ne Çıkacak?
19 Eylül 2014 Cuma 19:06

banner143
banner134

 Kadın Meclisinin Anketinden Ne Çıkacak?

NEVŞEHİR(MHA) Uçhisar Belediyesi Kadın Meclisi çalışmaları için görüş sorma ön anketi 3 Eylül Çarşamba günü kasaba genelinde yapılmaya başlandı. Anket sonuçlarının şeffaf belediyecilik ilkesi doğrultusunda kamuoyu ile paylaşılması bekleniyor.  

Belediye Başkanı Ali Karaaslan anket çalışmasının önemini vurgulayarak şunları belirtti; “Bu anket Uçhisar Belediyesi Kadın Meclisi tarafından, belediye hizmetlerinin planlanmasında, hizmetlerin topluma yararının arttırılmasında ve topluma ulaştırılmasında kadınlarımızın da yer almaları ve konu ile ilgili görüşlerinin alınması amacı ile hazırlanmıştır. Tüm halkımızın yapılacak anket çalışmasına katılım sağlaması, Uçhisar’ımız ile ilgili yapılacak çalışmalar, gerçekleştirilecek projeler konusunda halkımızın istekleri doğrultusunda yön vereceğimiz için önem taşımaktadır.  Bu nedenle anket Uçhisarlı kardeşlerimin duyarlı olmasını dilerim.”


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.