banner461
banner195

Ülkü Ocaklarından KAPİMED’e Ziyaret

Ülkü Ocakları Başkanı Yahyal Leblebici ve beraberinde ki heyet Kapadokya Nevşehir İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Ülkü Ocaklarından KAPİMED’e Ziyaret
09 Ocak 2015 Cuma 17:37

banner143
banner134

 Ülkü Ocakları Başkanı Yahya Leblebici ve beraberindekiler 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle Kapadokya Nevşehir İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Ziyarette konuşan Ülkü Ocakları Başkanı Yahya Leblebici yaptığı açıklamada 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününüzü kutluyorum dedi. Leblebici, ‘’ Öncelikle Nevşehir’e böylesine önemli bir katkı sağlayacak olan bir cemiyet kurmuş olduğunuz için sizleri tebrik ediyorum.  Günümüz teknolojisinde internet haberciliğinin önemi her geçen gün artarak devam ettiğini hepimiz çok iyi bilmekteyiz. Nevşehir’de bulunan yerel haber sitelerini tek çatı altında toplayarak güzel bir oluşum yapmış olduğunuzdan dolayı tebrik ediyorum ve ben bu vesileyle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününüzü kutluyorum ‘’diye konuştu.

Kapadokya Nevşehir İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyet Başkanı Coşkun Sağlamdin ise ziyaretlerinden dolayı Ülkü Ocakları Başkanı Yahya Leblebici’ye ve beraberinde ki heyete teşekkür etti. Sağlamdin, ‘’ Nevşehir’de yeni bir oluşum için başlatmış olduğumuz adımımıza desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Nevşehir ve ilçelerinde yayın yapmakta olan haber sitelerini tek çatı altında toplamış bulunuyoruz. Her geçen gün de gerek haber siteleri gerekse de yazarlar cemiyetimize üye olmak için başvurular yapıyor. Ben inanıyorum ki Nevşehir’de internet haberciliği her geçen gün daha da yükselerek devam edecektir. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle cemiyetimizi ziyaret etmenizden dolayı teşekkür ediyorum’’ şeklinde konuştu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.