banner461
banner195

Ünver Oyunu Kullandı : Bugün Miladi Bir Gün

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Cumhurbaşkanlığı için oyunu Turgut Akdevelioğlu okulunda kurulan 1057 no lu sandıkta kullandı.

Ünver Oyunu Kullandı : Bugün Miladi Bir Gün
10 Ağustos 2014 Pazar 14:52

banner143
banner134

 ÜNVER ,  OYUNU KULLANDI

ÜNVER “BUGÜN MİLADİ BİR GÜN”

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Cumhurbaşkanlığı için oyunu Turgut Akdevelioğlu okulunda kurulan 1057 no lu sandıkta kullandı.

Turgut Akdevelioğlu İlkokulu 4-A sınıfında oluşturulan 1057 no lu sandıkta   Cumhurbaşkanlığı için oyunu “Hayırlı olsun” dilekleri içerisinde kullanan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, daha sonra okulda kurulan çeşitli sandıkları da dolaşarak, sandık kurullarında görev yapan üyelere görevlerinde  başarılar diledi.

Daha sonra gazetecilerin   Cumhurbaşkanlığı seçime yönelik düşüncelerini sormaları üzerine Ünver, bu günün miladi bir gün olduğunu vurguladı. Ünver şunları söyledi; “ Türk milleti, tarihinde ilk kez kendi cumhur reisini seçmek için oy kullandı, bugün tarihe kayıt düşülen bir gün, bugün miladi bir gün, bu günü unutmayacağız inşallah. Cumhurbaşkanımızı seçmek için oyumuzu kullandık, rabbimiz utandırmasın. Dünyanın bütün ezilen tüm halkların şu anda Türkiye’ye gözünü diktiği bir ortamda rabbim ,Türkiye’nin elini güçlü kılsın, rabbim, bizlere yardım etsin. Memleketimize, milletimize insanlarımıza hayırlı olsun. “

Bir gazetecinin seçime katılımın düşük olacağı şeklindeki değerlendirilmesi konusundaki düşüncelerini de aktaran Ünver, bu şekildeki değerlendirmeye katılmadığını belirtti. Ünver “ Katılmıyorum, ben seçime katılımın  daha fazla yüksek olacağını inanıyorum. İnsanlarımız kendi cumhurbaşkanlarını seçmek için sandığa yoğun bir katılım yapacaklarına inanıyorum.” şeklinde konuştu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.