banner461
banner195

Ünver'den “çat kapı” ev ziyaretleri

AK Parti Nevşehir Belediye Başkanı ve Başkan adayı Hasan Ünver “çat kapı” ev ziyaretlerini sürdürüyor

Ünver'den “çat kapı” ev ziyaretleri
26 Mart 2014 Çarşamba 21:32

banner143
Ünver'den “çat kapı” ev ziyaretleri
İlgili Galeriye Git
banner134

 AK Parti Nevşehir'de "çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız" sloganı ile çıktığı yolda seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. 


30 Mart tarihinde gerçekleştirilecek yerel seçimlere kısa bir süre kala ev ziyaretlerini hızlandıran AK Parti Nevşehir Belediye Başkanı ve Başkan adayı Hasan Ünver ve beraberinde AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz ve heyeti, ailelere konuk oluyorlar.


Seçim gündeminden,Nevşehir'in sorunlarına, projelerden ülkedeki gelişmelere kadar her türlü sohbetin edildiği, samimi bir ev ve aile ortamında gerçekleşen ziyaretlerden Başkan Ünver oldukça memnun. AK Partili Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, ailelerin kendilerini son derece sıcak karşıladıklarını kaydederek; "Halkımızın bize olan teveccühü inanılmaz. Şunu görüyoruz ki; artık Nevşehir halkı İstikrarın sürmesinden Değişim ve Gelişimin Devam etmesinden yana teveccüh gösterdiklerini her yerde görüyoruz.Vatandaşımızın bizlere göstermiş olduğu bu büyük destek ve duaları halkımızın AK hizmete devamını istiyor" diyerek, seçim çalışmalarının 30 Mart gününe kadar tüm hızıyla süreceğini belirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
şefik kardaş - 4 yıl önce
50 yaş üstünü iyi kandırıyor zaten o yaş ortalamsından yırtıyor tayyıp erdoganın adından iş yapıyor 5 sene daha yatma şansın var arkadaş
Avatar
HAKLI - 4 yıl önce @aslan
kardeşi̇m on numarasin valla o soruyu sormasi gereken seci̇mde tepki̇ koyarak söylemek gerek
Avatar
hasan cenker - 4 yıl önce
Benim yaşım 51 şefik kardeş sen o yaşa gelince anlarsın tayyibin kıymetini
Avatar
ak parti - 4 yıl önce @hasan cenker
hasan bey 51 yaşındasınız ve yaşınıza hürmet ediyorum ama anlamadığım konu şu arkadaş yorumda tayyip erdoğanın arkasından iyi iş yapıyor demiş hasan ünver için burda bir yerme yok aksine başbakanımızı yüceltme varken siz niye eleştirilen hasan ünvere tek kelime etmeyip başbakanımızı savunuyorsunuz yorumcu arkadaş da özünde savunmuş zaten hasan ünvere arkasına saklanma diyor
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce
ilahi başkan bilmezmisin ki bu memleketin insanı misafir perverdir kapısına gelen kim olursa olsun elinden gelen izzet ve ikramı yapar tabi siz bunu bilemezsiniz otel lobilerinde çalışma yürüttüğünüzden secimden secime halkla görüşüyorsunuz ondan.
Avatar
sema sahin - 4 yıl önce
Bizede gelsin o zaman korkarim secimden sonra pek goremeyiz
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
nevşehir tayyibi sever,ama nevşehir hasan ı sevmiyor.hasan ne yaptı etti işini becerdi.
Avatar
NEVŞEHİRLİ - 4 yıl önce
tayyip erdoğanımı seçiyoruz halka hizmet edecek belediye başkanımı şimdi 1 kaç gün daha gördük başkanı seçilirse görebilecekmiyiz 10 yıldır olduğu gibi?