banner461
banner195

Ürgüp'ün AK Aday Adayı

Yurt genelinde Yaklaşan yerel yönetimler seçimleri öncesinde belediye başkanlığı adaylığı için Ürgüp’te MHP ve CHP adaylarını açıklaması ile birlikte tansiyon her geçen gün artıyor.

Ürgüp'ün AK Aday Adayı
08 Ocak 2014 Çarşamba 13:46

banner143
banner134

 Gözler Ürgüp AK Parti’nin Yerel yöneticilerin belirleneceği bu seçimler öncesinde en hareketli sürecin yaşandığı yerleşimlerden biri olan Türkiye’nin en önde gelen turizm merkezlerinden biri olan Ürgüp ilçesinde de yoğun bir kulis çalışmaları göze çarpıyor.

 

“HAYALLERİ OLAN BİR BAŞKAN ONA İNANMAYI SEÇEN BİR HALK VE MARKALAŞAN BİR ANADOLU İLÇESİ O ÜRGÜP”

 

Ancak herkes Ürgüp’te CHP ile MHP'yi konuşurken sessiz sedasız AK Partili Mustafapaşa Beldesi Belediye Başkanlığını yürüten Levent Ak Belediye Başkanlığına aday olması yönünde kulis çalışmalarını artırdılar.

siyaset kulislerinden bir iddia dallanıp budaklandı Ürgüp bir 5 yıl daha tecrübeli Ürgüp Belediye Başkan Adaylığına Levent Ak’a Gözler çevrildi. 


           Siyasetin odaklandığı merkezlerin de başında gelen Ürgüp ilçesinde MHP ve CHP  adaylarını açıklaması üzere  Ürgüplülerin gözünde halen AK Partili Mustafapaşa Beldesi Belediye Başkanlığını yürüten Levent Ak’ın Ürgüp İlçe Belediye Başkanlığına aday olması yönünde kulis çalışmalarını artırdılar.

 

Turizmde markalaşan ilçeler arasında ilk sıralarda yer alan Ürgüp ilçesinin bu kimliğini daha etkin şekilde kullanabilecek adaylar içerisinde Levenk Ak’ın ön planda yer aldığını vurgulayan çok sayıda Ürgüplü seçmen “ Mustafapaşa Beldesine yaklaşık 60 yılda yapılamayanları son 4,5 yılda gerçekleştirerek sadece Mustafapaşa’nın değil Kapadokya’nın Dünya turizminden adından da söz ettirecek projeleri ile Nevşehir gelenindeki Belde Belediye Başkanları arasında Nevşehir’de çok sevilen, gayretli, çalışkan bir başkan olarak Levent Ak’ın aday olmasını istiyoruz. Ürgüp özelinde de Başkana büyük teveccüh var. Teşkilatın dışında kamuoyunda da Ürgüplülerin birebir görüşmelerinde de ifade ettiği Ürgüp’ten aday olması konusunda talebi çok var. “şeklinde değerlendirmelerde bulunuyorlar.

Vatandaşlar; “ Sayın Levent Ak'ın Ürgüp Belediyesi başkanlığına aday olması çok büyük bir kazanç olur tabii ki. Biz inanıyoruz ki Ürgüp için en doğru karar.”dediler.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mustafapaşalı - 4 yıl önce
evet çok doğru söylüyosunuz 60 yıldır belediyelik olan güzelim kasabamızı ellerinde olan bütün imkanlara rağmen köy yapmayı başardı.darısı sizlere
Avatar
nevşehir - 4 yıl önce
iki ilçede kan değişimi olmuş..adaylar belli olduğu bildirildi. ürgüp mehmet aktürk , gülşehir hakan yaman... şimdiden başkan adaylarımızı kutluyor başarılar diliyorum...
Avatar
mustafaköy - 4 yıl önce
hayal kurmayın.levent ak dört dötlük adam gibi adamdır ama ürgüpde tabanı yok.üstelik kasabası köy olmuş.üniversitesi olan kasabası köy olmuş.neyin başarısı
Avatar
Turizmci - 4 yıl önce
global köye dönüşen dünyamızda ,turizm in önemini kavramış başkan, ürgüp e önemli hizmetler kazandıracaktır.
Avatar
sinasoslu - 4 yıl önce
Basari deyince bende guldum urgupu kasaba yapmasini istiosanz secin mustafapasa takla atti secim sizin
Avatar
levent - 4 yıl önce
bir insanın bir yerden aday olması için hele hele burasıda anadoluda bir yerse tabanı olması gerek.mustafapaşa ürgüpe bağlansaydı sözümüz yoktu ama şu an neden levent beye oy verelim?neden varmı?kasabasıda köye dönüşmüş üstelik.
Avatar
baki sezer - 4 yıl önce
mustafapaşaya yaptığınız başarılar gerçekten büyük. başarılarınızı ve yatırımlarını ürgüpte görmek isteriz..
Avatar
muhammet - 4 yıl önce
mustafapaşa ürgüp ikiside bir sayılır. başka şehirden birisi değil ki levent ak. neden diye sorusuan cevavım ise çalışkan dürüüst ve tercübeli olduğu için en doğru adaydır levent ak.