banner461
banner195

Varır, Nevşehir Muhasebeciler Odasını Ziyaret Etti

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Varır 7 Haziranda Yapılacak Olan Genel Seçimler Öncesi Çalışmalarına Ara Vermeden Devam Ediyor.

Varır, Nevşehir Muhasebeciler Odasını Ziyaret Etti
17 Mart 2015 Salı 10:38

banner143
banner134

 Ak Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Varır ,Bu Ziyaretleri Kapsamında Nevşehir Serbest Muhasebeciler Ve Mali Müşavirler Oda Başkanı Oruç Irmak Ve Yönetim Kurulunu makamında Ziyaret Etti.Varır, "Aday olarak seçilmesi halinde Nevşehir halkı için canla başla çalışacağını belirtti. Serbest Muhasebeciler Ve Mali Müşavirler Oda Başkanı Oruç Irmak Yaptığı Açıklamasında Ak Parti Aday Adayı Hüseyin Varır'ın Ziyaretinden Duyduğu Memnuniyet Dile Getirdi. 

Irmak 
 Sivil Toplum Kuruluşlarının tarafsız olması gerektiğine işaret ederek ilimize yapılacak olan hizmetler noktasında, hizmeti yapacak olan kim olursa olsun memnuniyet duyarız kendilerinin siyasetin dışında olduklarını, tüm aday adaylarına eşit mesafede bulunduklarını belirterek, Varır'a aday adaylığı sürecinde başarılar diledi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
muhasebeciler odası üyesi olan sn zafer salgın ne zaman odayı ziyaret edecek.. diğer aday adaylarından daha önce ziyaret etmesi beklenirdi
Avatar
EN ÇOK GEZEN ADAY - 3 yıl önce
çok gezenmi bilir çok yaşayanmi ben siyasetten anliyorsam bu adam kesin birinci olur
Avatar
adamın dibi - 3 yıl önce
adamın dibisin abi mevcut vekillerin üçünüde cebinden çıkarırsın bir vekil olda alem vekil görsün inşallah. dualarımız seninle.