banner461
banner195

Varır'dan Fırıncılar Odası Başkanı Ağmaz'a Ziyaret

AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Hüseyin Varır, Nevşehir Fırıncılar Odası Başkanı Ünsal Ağmaz’ı ziyaret etti.

Varır'dan Fırıncılar Odası Başkanı Ağmaz'a Ziyaret
12 Mart 2015 Perşembe 21:53

banner143
banner134

 Başkan Ağmaz ve yönetimi ile bir süre sohbet eden AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Hüseyin Varır, yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Nevşehir'in turizm tarım ve Üniversitesiyle bir ticaret kenti olmasından dolayı sorunları ve sıkıntıları iyi bildiğini anlatan Varır, kendisinin de esnaf bir ailenin çocuğu olduğunu anımsatarak, bu konuda önemli projeleri olduğu ifade etti.

Varır, 

esnafın toplumdaki önemini vurguladı ve ’’Esnafımız toplumumuzun en temel yapı taşlarından biridir. Ahilik geleneğinin bize emanetlerinden biridir. Biz de bu emanete sahip çıkmak için var gücümüzle çalışacağız.” dedi.

Aday adayı Varır,esnafımız bu ülkenin ekonomik kalkınmasından, eğitimden, sağlığına kadar her alanda bizlere rehber olmuştur. Biz esnafımıza güveniyoruz. Bu kültürü, bu geleneği korumaya devam edeceğiz’’ ifadelerini kullandı.

Nevşehir’deki dernek, STK ve Odalarla iş birliği içerisinde kenti kalkındırmak için elinden geleni yapacağını belirten Varır, bu konuda da Ağmaz’dan destek istedi.

Nevşehir Fırıncılar Odası Başkanı Ünsal Ağmaz ise, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek,  Varır’ı yakından tanıdığını ifade ederek, kendisine çıktığı bu yolda başarılar diledi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
temayul birincisi - 3 yıl önce
Sayin vekilim temayulun birincisi hayirli olsun vekillik
Avatar
muşkaralı - 3 yıl önce
ekmeğini bölüşmek kadar güzel bir şey var mı dünyada yolun açık olsun nevşehirin uzun adamı
Avatar
siyasetçi - 3 yıl önce
eveeeeeet nevşehir'in beklediği sonunda nevşehir e gereken değeri gereken önemi verecek bir milletvekili aday adayı ( adayı vet doğru kelime bu)sayın vekilim inşallah mecliste çayını içmeye geleceğiz