banner461
banner195

Varol, MHP Genel Merkezine Resmi Başvurusunu Yaptı

Milliyetçi Hareket Partisinden Milletvekili Aday Adaylığını açıklayan Mehmet Varol, MHP Genel Merkezinde resmi başvurusunu yaptı.

Varol, MHP Genel Merkezine Resmi Başvurusunu Yaptı
14 Mart 2015 Cumartesi 17:02

banner143
banner134

 Milliyetçi Hareket Partisinden Milletvekili Aday Adaylığını açıklayan Mehmet Varol, MHP Genel Merkezinde resmi başvurusunu yaptı.

MHP Nevşehir İl Başkanlığında düzenlediği basın toplantısı ile 25. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde aday adaylığını açıklayan Mehmet Varol, MHP Genel Merkezinde resmi başvurusunu yaptı. Varol burada www.lalehaber.com haber sitesine yaptığı açıklamada 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerin hayırlara vesile olmasını temenni etti. Varol, ‘’ Hepinizin bildiği üzere MHP’den Milletvekili aday adaylığımızı partimizin İl Başkanlığında düzenlemiş olduğumuz basın toplantımız ile açıklamıştık. Bugün ise partimizin Genel Merkezine resmi müracaatımızı yapmış bulunuyoruz. 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde MHPiktidarı ile ülkemize daha refah ve huzurlu bir ortama kavuşacaktır. Ülkemizin parçalanmışlıktan kurtulması ise MHP iktidarına ihtiyaç vardır. Allah izin verirse 7 Haziran akşamında Türkiye MHP iktidarı ile özlenen tabloya kavuşacaktır. 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekili seçimleri ilimize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum’’ diye konuştu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ZAFER ABI - 3 yıl önce
mehmet abi insallah millet vekiliol hayirlisi olsun
Avatar
ülkücü_50 - 3 yıl önce
mehmet abi̇ seni̇ mi̇lletveki̇li̇ olarak mecli̇ste görmek bi̇zlere gurur veri̇r yolun açik olsun
Avatar
Reis - 3 yıl önce
Hadi baskanim birinci siradasin bu defa meclistesin Allah yardimcin olsun arkandayiz
Avatar
derinkuyu - 3 yıl önce
VAROLLLLLLLLL
Avatar
50 - 3 yıl önce
gençler size sesleniyorum açın 13 yıl önce mhp iktidarının bu ülkeye yaptıklarını sonra bu adamlara oy atın mehmet varolun şahsiyetini severim fakat aday olduğu parti yüzünden hala bu ülte tam doğrulamadı.
Avatar
ülkücüüü - 3 yıl önce
allah yolunu bahtını açık etsin mehmet başkanımmmm
Avatar
selim Güngör - 3 yıl önce
Başarılar dilerim allah yardimcin olsun mehmet abı
Avatar
SALiH DİRİKOÇ - 3 yıl önce
Asaletin yeter memleketin çocuğu Nevşehirin sokaklarını bilmeyen ital vekillerden degilsin Allahım şansını ve yolunu açık etsin