banner461
banner195

Varol : Nevşehir Yeni Döneme Hazır...!

30 Mart Yerel Seçimleri için sahaya inen MHP Nevşehir Belediye başkan adayı Mehmet Varol, "Nevşehir de, halkımıza hizmete talip olduğumuzu belirtmek isterim." dedi.

Varol : Nevşehir Yeni Döneme Hazır...!
22 Ocak 2014 Çarşamba 15:47

banner143
banner134

 Varol, yaptığı açıklamada şunları kaydetti: "Yerel seçimlerde oluşacak tablo, bize sadece yerelde hizmet edebilmeyi değil, ülkenin geleceğine sahip çıkabilmeyi, bu noktada söz sahibi olabilmeyi de sunacaktır. Öyle ki biz doğduğumuz topraklara hizmeti, bir makam ve mevki sahibi olma yöntemi olarak görüp görev süresince her türlü imkânını bu yolda kullananlardan hiç olmadık, olmayacağız. 

31 Mart sabahı bu şehrin gençleri yarına umutla, halkımız ve yaşlıları huzurla bakabilsin. Bilmenizi isterim ki biz bu kutlu yolda sırtımızı önce Allah, sonra aziz milletimiz dışında hiçbir Güce yaslamadık. Inşallah hayatının hiçbir döneminde kimsenin adamı olmamış, dünya menfaatleri uğruna devletini ve milletini asla acze uğratmamış, tertemiz bir kadroyla karşınızda olacağız."


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nevşehirli - 4 yıl önce
nevşehir seninle gurur duyuyor... yar ve yardımcın olsun başkan...
Avatar
adam - 4 yıl önce
adam gibi adamsın allah yardımcın olsun sayın varol oylar sana bu sefer.
Avatar
adnan taşpınar - 4 yıl önce
haydi nevşehirliler hep beraber mehmet varol içimizden birinevşehirin öz evladı
Avatar
... - 4 yıl önce
varol başkanım gibi nevşehirli varkene niğdeliye oy mu verilir bu saatten sonra hep beraber hasanı yıkıp mehmet varol başkanı o koltuğa çıkartacağız allahın izniyle inşallah...
Avatar
NEVŞEHİRSPORLU - 4 yıl önce
NEVŞEHİRSPORUMUZLA İLGİLİ DUŞUNCELERİNİ MERAK EDİYORUZ DESTEK SÖZU VERECEKMİ .
Avatar
ocakçılar - 4 yıl önce
sayın varol oyumuz sna ama şunu çok merak ediyorm o ülkü ocagında takılan serserilere lütfen çeki düzen ver içlernde çok güzel ülkücü gençlerimiz var ama orda sırf kavga dövüş için bulunanlara bunlar beni destekliyor diyip te göz yumma,yumarsan vay halimize vay haline.
tam destek hep destek
Avatar
:) - 4 yıl önce
şimdiden geçmiş olsun sayın başkan.
Avatar
herşey iyi hoşta - 4 yıl önce
herşey iyi hoş güzel eyvallah. varol iyiymiş eyvallah. ülkü ocagi bünyesinde bulunan reisler nolacak ya milletin hayatını felc eden adamlar. artık belediyede kat reisleri, imar reisleri , cay ocagi reisi vss okullarda wc reisleri bile var. ne cektiysek ülkücü gecinen reislerden cektik. varol mhp den koymamaydi keske...