banner461
banner195

Varol’dan Derin Siyasete Devam

Milliyetçi Hareket Partisinde şu ana kadar tek bir isim, Mustafa Uğur aday adaylığı başvurusunda bulunmuş durumda. Aday adaylığı başvuruları merakla beklenen isimler ise nabız yokluyor, teşkilatları ziyaret edip “Aday adayı olsam ne olur?” sorusunun cevabını arıyor.

 Varol’dan Derin Siyasete Devam
26 Şubat 2015 Perşembe 16:55

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisinde şu ana kadar tek bir isim, Mustafa Uğur aday adaylığı başvurusunda bulunmuş durumda. Aday adaylığı başvuruları merakla beklenen isimler ise nabız yokluyor, teşkilatları ziyaret edip “Aday adayı olsam ne olur?” sorusunun cevabını arıyor.

2014 Yerel seçimlerinden bu yana partinin düzenlediği hemen hemen bütün etkinliklerde boy gösteren ve kendisini hatırlatmayı ihmal etmeyen Milliyetçi Hareket Partisinin aday sıralamasında görülmesi muhtemel isimlerinden Mehmet Varol’da gazetecilerin kendisine röportaj taleplerini bile bugünlerde geri çeviriyor.

“Demek ki onun da bir bildiği var” dedirten bu tavır karşısında Varol’un ne zaman 2015 Haziran ayında yapılacak olan genel seçimlerde “Bende varım, aday sıralamasına girsem de, giremesem de, yine ilk sırada yer alamasam da Partimin Milletvekili aday adayı olarak siyaset sahnesine çıkacağım” diyeceğini kamuoyu da sabırsızlıkla bekliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hulusi - 3 yıl önce
sabırsızlıkla bekliyoruz adaylığını hacıbektaş dan tam desdek size sayın varol
Avatar
Fatih güney - 3 yıl önce
Tam destek herzaman destek sonsuza kadar varol başkan
Avatar
ESNAF KOMŞU - 3 yıl önce @türkmen
çok dürüst ve samimi bir insan allah yolunu acik etsi̇n her zaman yanindayiz abi̇m
Avatar
sacel - 3 yıl önce
çatlılar seninle
Avatar
momi - 3 yıl önce
varol koyarsa 1. sıradan bu dönem durum 2-1 olur.
Avatar
türkmen - 3 yıl önce
seninleyiz başkanım...
Avatar
ürgüp - 3 yıl önce
ak parti 3 - 0 alır maddi sıkıntıya girmeye hiç gerek yok
Avatar
Uçhisar - 3 yıl önce
sayın varol kalbimiz ve gönlümüz seninle, inşeallah nevşehirden millet vekilisin bak görr kazandığın gün ne demiştimm gördünmü vekil olacaksın diyeceğim günü sabırsızlıkla senden çok ben bekliyorum. senden hiçbir menfaatim yok yanlık senin hakkın yolun açık olsun allah yardımcın olsun hayılsısı olsun rabbim utandırmasın