banner461
banner195

Ve Rasim Arı, AK Parti'ye Aday Adaylığı Başvurusu Yaptı

Nevşehir Belediye Başkan aday adaylığı başvurusu yapan Rasim Arı, adeta gövde gösterisi yaptı. Arı, kalabalık bir grup ile il binasına gelerek resmi başvurusunu verdi.

Ve Rasim Arı, AK Parti'ye Aday Adaylığı Başvurusu Yaptı
10 Kasım 2018 Cumartesi 17:58

banner143
banner134

AK Parti’de Nevşehir Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Rasim Arı, resmi başvurusunun ardından dosyasını il başkanlığına teslim etti. Arı, kendine destek veren kalabalık bir grup ile parti binasına geldi. AK Parti'den Nevşehir belediye başkanı aday adaylığı dosyasını hazırlayan Rasim Arı, Ailesi ile birlikte geldiği il parti binasında aday adaylığı dosyasını İl Başkanı Av. Mustafa Rauf Yanar'a verdi. 

KAZANAN NEVŞEHİR OLACAK
Eşi ve çocuklarını yanına alarak açıklama yapan Nevşehir Belediye Başkan aday adayı Rasim arı, “Şeffaf bir yönetim biçimi sergilemeyi hedefliyoruz. Aday kim olursa olsun biz 24 saat çalışmak için söz veriyoruz. Teşkilatımızla ve Nevşehirlilerle aramızda bir mesafe olmayacaktır. Telefonumuz 24 saat açık olacaktır. Yardıma ihtiyaç olan herkesin yanında olacağız. Aday olursak Nevşehir’i en yüksek oy ile kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Sloganımız ' Bir Hayalimiz var Nevşehir! Kazanan Nevşehir olacak.” Sloganımıza uygun çalışacağız” dedi. 

FİB Haber Merkezi olarak Rasim Arı'ya başvurusunun hayırlı olmasını diliyoruz.

Rasim ARI Kimdir?
Rasim ARI, 1975 Nevşehir doğumludur. 1989 yılında eğitim görmeye başladığı Nevşehir İmam Hatip Ortaokulu’nun ardından 1993 – 1996 yılları arasında Pendik İmam Hatip Lisesi’nde eğitim görmüştür.

1996 yılında Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde lisans eğitimine başlarken 2001 yılında Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden mezun olmuştur. Konya Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde yüksek lisansını tamamlamıştır.

2001 yılında Maltepe Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı olarak siyaset hayatına başlayan Arı, 2007 yılında AK Parti’den Nevşehir Milletvekilliği için Adaylığını koymuştur.

2002 yılında Maliye Bakanı Kemal Unakıtan’ın Danışmanlığı görevine getirilmiş bürokrasi hayatına sırasıyla Devlet Bakanı Güldal Akşit ve Nimet Çubukçu’nun Danışmanı olarak devam etmiştir.

2011 yılında Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakanlık Müşavirliği’ne görevine atanan Arı, 2015 yılından itibaren atandığı Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

Haber:Mustafa Ferveren


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.