banner461
banner195

Yakut, AK Parti milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı

7 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek Milletvekilliği seçimleri için Oprt. Dr. Fatih Yakut, Milletvekilliği aday adaylığı resmi başvurusunu yaptı.

Yakut, AK Parti milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı
17 Şubat 2015 Salı 17:40

banner143
banner134
 7 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek Milletvekilliği seçimleri için Oprt. Dr. Fatih Yakut, Milletvekilliği aday adaylığı resmi başvurusunu yaptı.

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı tarafından oluşturulan AK Parti Milletvekilliği aday adaylığı komisyonuna ön başvurusunu yapan Yakut, daha sonra AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver’i makamında ziyaret ederek, resmi aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.

Op.Dr. Fatih Yakut, başvuru sonrası yağtığı açıklamasında, Ak Parti’nin şu ana kadar yapmış olduğu çalışmalar ile sürekli daha iyiye giden bir Türkiye’de yaşamanın mutluluğu içindeyiz. Güzel ülkemiz, Türkiye’miz, geçmiş dönemlerde yaşanan siyasi handikaplardan, ekonomik krizlerden, darbe yönetimlerinden arınıp artık icraatların yapıldığı, milletin menfaatlerinin ön planda tutulduğu, Hak yolunda halk için hizmet eden, tüm dünyaya söz söyleme hakkı olan bir pozisyona gelmiştir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde başlayan ve çok değerli bir aşamaya gelen Ak Parti, Değerli Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ile kutlu yolculuğuna devam ederken,  Ak Parti  sadece kendi toprakları altında yaşayanların değil tüm dünyadaki Müslümanların, mazlumların da  savunucusu, öncüsü olmuştur.

 

Ben de bu toprakların bir evladı olarak, memleketime, insanıma hizmet etmeyi ibadet görerek tüm mazlumların haklarının yılmaz savunucularından biri olmak, yapılan çalışmaları daha da ileri seviyeye taşımak adına 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25.Dönem Milletvekilliği Genel Seçimi’nde  Ak Parti’ den Milletvekili aday adaylığına başvurumu yaptım.

Yunus Emre’nin o engin gönlünden dökülen şu güzel mısralarda olduğu gibi:

‘’ ‘’Yol odur ki doğru vara,

Göz odur ki Hakkı göre,

Er odur alçakta dura

Yüceden bakan göz değil.’’

Halkımızla birlikte el ele  Hak yolunda Yeni Türkiye’ye daha güçlü yürümek için çıktığım bu yolculukta, Allah’tan hayırlısını diliyor, desteklerinizi ve dualarınızı bekliyorum.

En içten sevgi ve saygılarımla…

Op.Dr. Fatih Yakut Kimdir ?

Nevşehir’de özel bir Hastanede Başhekimlik ve Yöneticilik yapan Dr.Yakut, çeşitli sivil toplum kuruluşlarında da görev aldı. Ayrıca Nevşehir Tabipler Odası Başkanı olan Yakut, seçimlerinin Türkiye’ye ve Nevşehir’e hayırlar getirmesini temenni etti.

Yakut,  evli ve 3 çocuk babası.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Volkan seyhan - 3 yıl önce
Hayırlı ugurlu olsun
Avatar
Ali ozcan - 3 yıl önce
Allah yar ve yardimcisi olsun..gayet isabetli olmuş.inşallah sećilir.dua ve desteğimiz seninle sayin hocam...Biz senin basaracagini ve en güzel bir şekilde yapacağini biliyoruz.layiksiniz.yolunuz açik olsun...
Avatar
hoca - 3 yıl önce
biz sonuna kadar fatih hocanın arkasındayız inşallah kazanacak.bu memlekette vekilliğe en layık insanlardan biridir fatih yakut hoca.
Avatar
NECMİ CANTEKIN - 3 yıl önce
Fatih hocam hayırlı olsun.inşaallah
Hizmet yapmayı Allah sana nasip
Etsin.sevgilerimle
Avatar
imam hatipli - 3 yıl önce
o bir imam hatiplidir.inşallah kazanacak ve milletin vekili olacak.haydi nevşehir oylar dr.fatih yakut hocamıza.
Avatar
Hüseyin ÇETiNKAYA - 3 yıl önce
Fatih hocam Allah yar ve yardımcınız olsun.çok isabetli oldu,inşaallah hayırlısı olur
Avatar
Hüseyin ÇETiNKAYA - 3 yıl önce
Fatih hocam Allah yar ve yardımcınız olsun.çok isabetli oldu,inşaallah hayırlısı olur
Avatar
acıgöllü - 3 yıl önce
hasta hakkını ararken hastaya kafa tutarsan ..diklenirsen bu millet de sana dersini verir.. fatih yakut a hayır