banner461
banner195

Yanar'dan Miraç ;Kandili Mesajı

AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Mustafa Rauf Yanar Miraç Kandili dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Yanar'dan Miraç ;Kandili Mesajı
15 Mayıs 2015 Cuma 11:20

banner143
banner134
 AK PARTİ NEVŞEHİR GENÇLİK KOLLARI AV.MUSTAFA RAUF YANAR'IN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI


Ramazan'ın müjdecisi olan üç aylardan Recep Ayı'nın içindeyiz. Buram buram rahmet ve bereket kokan bu aylar içerisinde de kandillerin ayrı bir yeri var. Peygamber Efendimiz'in kutlu bir yolculuk sonunda Cenab-ı Hakk'a ulaştığı Miraç Gecesi'ni idrak ediyoruz. Bu yolculuğa benzer manevi bir yolculukla inanan insanların da dua ve ibadetleriyle Allah'a ve O'nun engin rahmetine ulaşmak için kutlu bir yolculuğa çıkmalarını diliyorum. Bu gece hep beraber toplumun birlik ve beraberliği için, ülkemizin huzur ve selamati için dua edelim. Umulur ki Cenab-ı Hakk, yapılan dua ve niyazlar hürmetine bizi merhametinden mahrum etmez. Düşkünlerin kurtulması, hastaların şifa bulması, huzursuzlukların son bulması için bu gecenin büyük fırsat olduğunu unutmayalım ve bu fırsatı iyi değerlendirelim. Bu vesile ile tüm hemşehrilerimizin Miraç kandilini tebrik ediyor, şehrimiz başta olmak üzere ülkemiz, İslam Alemi ve tüm insanlık için hayırlı gelişmelere vesile olmasını temenni ediyorum.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Galerici Mustafa Abin - 3 yıl önce
Sağol Rauf, yüzümüzü gara çıkarman aman diyim. Mustafa Aktaç
Avatar
halk - 3 yıl önce
adamsin. adamin kralisin.
Avatar
AK GÖNÜLLÜ ADAM - 3 yıl önce
ak davanın yolu ak gönlü ak başkanı seninde kandilin mübarek olsun dualarımızdasın gönlümüzdesin
Avatar
BENDE AK GENÇ OLMAK İSTERDİM - 3 yıl önce
ben de ak genç olmak i̇sterdi̇m ama şuan ki̇ yaşim ancak ak gençliğe abilik edecek yaşta sayın yanar başkan faliyetlerinizi imrenerek takip ediyor ve iç çekiyorum keşke bizim zamanımızda da sizin gibi kocaman yürekli adamlar olsaydı da teşkilatında görev alsaydık