banner461
banner195

“Yaşananların Sorumlularından biri de AKP İktidarıdır”

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, Şehit haberlerinin ve cenazelerinin gelmeye devam ettiği terör olaylarının sorumlularından birinin de AKP iktidarı olduğunu söyledi.

 “Yaşananların Sorumlularından biri de AKP İktidarıdır”
16 Eylül 2015 Çarşamba 13:24

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, Şehit haberlerinin ve cenazelerinin gelmeye devam ettiği terör olaylarının sorumlularından birinin de AKP iktidarı olduğunu söyledi.

Terör olaylarına gösterilen öfke ve tepkinin dozajının iyi ayarlanması ve halkın bu konuda sağduyu içerisinde olması gerektiğine değinen BBP İl Başkanı Karataş, “ Arka arkaya gelen şehit haberleri toplumumuzu derinden yaralamaya büyük acı vermeye devam etmektedir. Tamda böyle bir durumda Terör örgütü nefret ve dışlama ayrıştırmayı harekete geçirmek istemektedir. Son derece haklı olan öfke ve tepkilerinde Türk milletinin sağduyulu olması gerekmektedir. Türk milleti kederde tasada, sevinçte, coşkuda ve vatan bayrak kavramında ortak olanların adıdır. Emperyalist taşeronluğunu yapan sahte aydınların, bölücü terörist PKK nın kanlı eylemlerini görmezlikten gelip barış güvercini kesildiler. Çözüm süreci mahiyeti özellikle milletimizden gizlenen bir sürecinde teröristleri daha da azdırmıştır. Kentlere, köylere, sokaklara girilmesine göz yumulmuş ve bunun sorumlulardan biri AKP iktidarıdır. PKK terör örgütü Türkiye’mizi doğrudan tehdit etmektedir. Milletin varlığına vatanın bütünlüğüne yapılan saldırılara karşı Türk devleti meşru müdafaa hakkını elbette kullanacaktır. Uluslar arası hukuka uygun olduğu açıkça ortadadır” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.