banner461
banner195

Yeniden Seçilirse Ünver'in başkan yardımcıları kimler olacak?

30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde Nevşehir Belediye Başkanlığı’nı Hasan Ünver yeniden kazanırsa alt kadrosunda revizyon yapabileceği belirtiliyor...

Yeniden Seçilirse Ünver'in başkan yardımcıları kimler olacak?
14 Aralık 2013 Cumartesi 18:39

banner143
banner134

Nevşehir Belediyesinde Başkan Yardımcılarından Cafer Okur'un ayrılmasından sonra  Oktay Şımarmaz,Yusuf Kaya ve Atilla Seçen olmak üzere hala hazırda üç Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı bulunuyor.

Bunlar içerisnde Ünver'in en çok güvendiği ismin Okyat Şımarmaz olduğu belirtiliyor.
Öte yandan Nevşehir Belediye Başkan Vekili Sayın Yücel Menekşe nin görev yaptığı Nevşehir Belediyesinde Ünver in yeniden Başkan olması durumunda bir değişim yaşanır mı soruları şuan için gündemdeki yerini koruyor...

Belediye Başkan Vekili Yücel Menekşe : İlimizde özellikle son yıllarda belediye başkanlığına aday olabileceği sık sık konuşulan ve kamuoyunda bu göreve layık görülerek Belediye Başkanlığı için yakıştırmalarda bulunulan Yücel Menekşe, Başkan Ünver’in oluşturduğu ekibin en önemli parçalarından biri. 2 dönemdir belediye başkan vekilliği yapan Yücel Menekşe, hem özel bir eğitim kurumunun Yönetim Kurulu Başkanlığı hem de bir bilgisayar firmasının işletmeciliği ile de tanınıyor. Misyonu vizyonu,Beyefendi kişiliği güleryüzü ve zekasıyla başarılı liderlik vasıfları kamuoyunda kendisine haklı saygınlık ve sevgi kazandırmış durumda.

 

Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Seçen : Twitter hesabından özlü sözlerde paylaşan Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen’in “Yüzde ısrar etme, doksan da olur. İnsan dediğinde, noksan da olur. Sakın büyüklenme, elde neler var. Bir ben varım deme, yoksan da olur” sözleri en son hesabından paylaştığı özlü sözlerden. Göreve geldiği ilk yıllarda başında saç kalmayan Başkan Yardımcısı Seçen, ektirdiği yeni saçlarıyla adeta 10’larca sene gençleşti.

Seçen Nevşehir belediyesinin, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Veteriner Müdürlüğü, İtfaiye ve Mezarlıklar Müdürlüklerinden ilgili başkan yardımcısı olarak görev yapıyor.

Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Kaya : Başkan Yardımcısı Kaya, Temizlik İşleri, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Strateji Geliştirme Müdürlüğü ve Belediyeler Birliği birimlerinden sorumlu.

Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Şımarmaz : Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e en yakın isimlerin başında gelen Başkan Yardımcısı Oktay Şımarmaz’ın geldiği nokta başarılarından çok Ünver’e olan yakınlığından kaynaklanıyor.Sessiz ve derinden yol alıyor. Ünver’in göreve gelmesinin öncesinde sıradan bir Zabıta memuru olan Şımarmaz Başkan Ünver’in en büyük keşiflerinden.Özellikle Cafer Okur un görevden alınmasının ardından Diğer belediye başkan yardımcılarına oranla görev ve yetkileri daha fazla olan Şımarmaz, Fen İşleri, İmar ve Şehircilik, Zabıta, İnsan Kaynakları, Plan ve Proje müdürlüklerinden sorumlu.

Ve Cafer Okur: Emekliliği gelmiş olmasına rağmen Hasan Ünver’in Belediye Başkanlığı görevine geldiğinde ilk olarak ekibinde görmek istediği ve bu bağlamda kendisin en yakın ve en sorumlu Başkan Yardımcılığı görevini verdiği Belediyenin dünden bugüne en uzun hizmet vermiş Cafer Okur en son büyük tartışmalara konu olan TOKİ konusunda en yetkili kişisi iken bir anda sessiz sedasız görevden alınması halen sebebi ve nedeni bilinmeyen büyük bir soru işareti olma özelliğini sürdürüyor.Bakalım ilerleyen günlerde gidişi SESSİZ olan Okur’un dönüşü MUHTEŞEM olacak mı ? bunu hep berber bekleyip göreceğiz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Halk - 4 yıl önce
oktay bey mütavazi ve çalışkan kişiliği ile övgüyü hak ediyor .
Avatar
Hakikat - 4 yıl önce
başkan yardımcıları arasında en tecrübeliolan personelın en sevdiği başkan yardımcısıdır. birileri bi karalama kampanyası içine girmiş ama amacına ulaşamayacaktır. saygılar
Avatar
halktan biri - 4 yıl önce
Yusuf bey vizyonu olan bir kişilik ve çok başarılı.
Avatar
Tarafsız - 4 yıl önce
yusuf kaya'ya karşı karalama kampanyası neden yapılıyor anlamadım, bürokrasi geçmişi ve bilgisi, idarecilik yeteneği bakımından en tecrübeli belediye başkan yardımcısı...
Avatar
Duyarlı - 4 yıl önce @personel
senin bi yaran var belli ama amacına ulaşamayacaksın. .. ürür kervan yürür. arka arka ya mesaj atmanın bi anlamı yok
Avatar
halk,ım - 4 yıl önce @halk
bizi bilen bilir bilmeyen ise kendi gibi bilir.......durmak yok hizmete devammmm
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
oktay bey hariç hepsini gülegüle
Avatar
mesaj - 4 yıl önce
yusuf kayanın hemen alınması lazım,atilla seçen iyi biri ama yetersiz, halk yusuf kayadan çok hoşnut değil,