banner461
banner195

Yoksa Seçilemeyeceğinizden Yana Bir Endişeniz Var mı Başkanım?

Tekrar seçilmesi durumunda Nevşehir tarihine geçecek olan Başkan Hasan Ünver, Tekrar Seçilemeyeceğinizden yana bir endişeniz var mı? Sorusuna usta bir siyasetçi üslubu ile cevap verdi.

Yoksa Seçilemeyeceğinizden Yana Bir Endişeniz Var mı Başkanım?
27 Şubat 2014 Perşembe 20:38

banner143
banner134

 Seçilemeyeceğinizden Yana Bir Endişeniz Var mı Başkanım?

NEVŞEHİR(MHA) Tekrar seçilmesi durumunda Nevşehir tarihine geçecek olan Başkan Hasan Ünver, Tekrar Seçilemeyeceğinizden yana bir endişeniz var mı? Sorusuna usta bir siyasetçi üslubu ile cevap verdi.

Hiç kimsenin halkın iradesini kendi cebinde ve garanti olarak göremeyeceğine değinen Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Ak Partinin sloganını hatırlatarak halkın iradesini işaret etti.

Seçim sonucunda sandıktan çıkana saygı gösterilmesi gerektiğine vurgu yapan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, “Bir Seçim sürecine giriyoruz. Hiç kimse insanların iradesini ipotek altına alamaz. Hiç kimse insanların iradesini kendi cebinde göremez. Biz yola çıkarız, projelerimizi anlatırız. Halkımız yapılanları, yapılacaklara bakar. Takdir buyurur, emir verir ve tekrar göreve layık görürse biz görevimizi yaparız. Eğer vermezse tekrar görevimizi yapar görevi teslim ederiz. Daima Millet diyoruz. Sloganımız bu. Milletimiz ne istiyorsa o olur. Onun için hiç kimse hiçbir şeyi garanti benim gözüyle göremez. Demokrasilerde bu ahlaken de doğru olmaz. Siyasetin ve seçimin kuralları neyse halkımıza kendimizi anlatarak yeniden oylarına talip olduğumuzu söyleyeceğiz. Sonra da sandıktan çıkana saygı duyacağız” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
e.a - 4 yıl önce
kesin başkansın hasan paşam
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
Halkın iradesine saygı varsa Neden tehdit ve şantaşlar yapılıyor o zaman
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
Halkın iradesine saygı varsa Neden tehdit ve şantaşlar yapılıyor o zaman
Avatar
mesaj - 4 yıl önce
buldun böyle güzel halkı, buldun böyle başbakanı, buldun böyle partiyi, kafana göre 3 tane vekil konuş, ben senin ne demek istediğini çok iyi anlıyorumda insanlar anlamıyor
Avatar
rte nevşehirli - 4 yıl önce
allah yar ve yardımcın olsun başkanım nevşehir halkı senin yaptığın hizmetlerin ödülünü %65 olarak verecektir.gönlümüz yüreğimiz seninle senin yaptığın hizmetleri onlar hayal bile edemezlerdi.
Avatar
mst degirmenci - 4 yıl önce
halkin iradesine olan sayginizden dolayi tesekkurler baskanim
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
sayın başkanın şimdiye kadar ne projesi olmuş ben göremiyorum yollara taş döşeme projesi dönüşü eksik yonca yaprağı köprülü kavşak projesi kale civarı tarihi yapıları yıkım projesi kale civarındaki camileri terk etme projesi. bilal erdoğanın vakfına havuzuna kaynak projesi park projesi zenginlere yüksek fiyatlara arsa satış projesi çatısı akan kapalı ama pazarcının yinede şemsiye açtığı pazar projesi bunlar yaptıklarınız bilmiyorum yapacaklarınız neler.
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
paralel devlettin ta kendisi belediyedir.