banner461
banner195

“Zafer İnananlarındır Ve Biz İnanıyoruz”

Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Semasi Yücel, 7 Haziran seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisinin Nevşehir’den bir milletvekili çıkaracağına inandıklarını kaydederken, Zafer inananlarındır ve biz buna inanıyoruz dedi.

“Zafer İnananlarındır Ve Biz İnanıyoruz”
02 Nisan 2015 Perşembe 23:58

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Semasi Yücel, 7 Haziran seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisinin Nevşehir’den bir milletvekili çıkaracağına inandıklarını kaydederken, Zafer inananlarındır ve biz buna inanıyoruz dedi.

Nevşehir’de bulunan tüm Cumhuriyet Halk Partilileri göreve davet eden ve herkesin taşın altına elini koyması gerektiğine dikkat çeken Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Semasi Yücel, iki ay kalan seçimler öncesinde tüm Cumhuriyet Halk Partililerin ve teşkilatların çok sıkı bir şekilde çalışması gerektiğine de vurgu yaptı.

Yücel, “7 Haziran seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi olarak çok sıkı ve iyi bir şekilde çalışmamız gerekiyor. Çünkü biz Cumhuriyet Halk Partililer ve teşkilatlarımız olarak bu seçimde bir milletvekili çıkaracağımıza kesin kez inanıyoruz. Bu iş inanmaktan geçer ve zafer inananlarındır. Herkesin bu konuda taşın altına elini koyması gerek” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
fanatik - 3 yıl önce
sayın başkan gerçekten inanıyomusun....
Avatar
fani - 3 yıl önce
Savcı katilleri ne terörüs deyin ondan sonra halkın karşısına öyle çıkın
Avatar
Çirkin - 3 yıl önce
Görün bakın bu sefer olacak inanıyoruz.... Chp kazanacak
Avatar
inanan - 3 yıl önce
Dogru zafer inananlarin teroristlerin sozculerinin alnindan openlerin değil
Avatar
Nevşehirli - 3 yıl önce
PKK ile masaya oturanlar CHP' ye laf söyleyemezler
Avatar
recep - 3 yıl önce
Allah akil fikir versin
Avatar
kaymaklılı ali - 3 yıl önce @hasan
hasan rumuzlu arkadaş miras yemek chp zihniyetinde yoktur chp vatansever sosyaldemokrat bir partidir emperyalist ülkelerin emirleri ile hareket etmez miras yemeye gelince satmaya gelince 13 yıldır hükümet olan partiye bak satmadık ne bıraktı
Avatar
MAHIR GEZMIS TUZKOYLU - 3 yıl önce
yorumcu fani sizde paralelin diger yarisi oldugunuzu soyleyin, beraber yuruttunuz bu ulkenin servetini ondan sonra halkin karsisina cikin