banner461
banner195

Zeki Tekiner 34. Ölüm Yıldönümünde Anılacak

Cumhuriyet Halk Partisinin eski Nevşehir Milletvekili ve il başkanlarından Zeki Tekiner ve Arkadaşları ölümünün 34. Yıldönümünde anılacak.

13 Haziran 2014 Cuma 17:36

banner143
banner134

 34. Ölüm Yıldönümünde Anılacak

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisinin eski Nevşehir Milletvekili ve il başkanlarından Zeki Tekiner ve Arkadaşları ölümünün 34. Yıldönümünde anılacak.

Cumhuriyet Halk Partisinden 2011 Yerel Seçimlerinde 2. sıradan Milletvekili adayı olan Bülent Tekiner ve ailesinin yanı sıra Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir Teşkilatının organize edeceği anma programına çok sayıda davetlinin katılması bekleniyor.

Merhum Zeki Tekiner ile aynı dönemde öldürülen isimlerinde anılacağı program 14 Haziran 2014 Cumartesi günü Saat 14.00’ da Nevşehir Ticaret Borsası Konferans salonunda gerçekleştirilecek.

Anma programına CHP Denizli Milletvekili İlhan Cihaner ve Radikal Gazetesi Yazarlarından Ahmet Saymaz’da konuşmacı olarak katılacaklar.

Düzenlenecek olan panelde Zeki Tekiner ve o dönemde öldürülenlerin hayatlarının yanında o döneme damgasını vuran bu tür cinayetlerin Türk demokrasisine vurduğu darbe anlatılacak. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.