banner461
banner195

Ziyaretlerde, Davette Boşa Gitti

Nevşehir’de yerel seçimler öncesinde 4 siyasi parti diyalog platformu oluşturacaktı. Ancak girişimler boş çıktı.

Ziyaretlerde, Davette Boşa Gitti
11 Şubat 2014 Salı 12:47

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de yerel seçimler öncesinde 4 siyasi parti diyalog platformu oluşturacaktı. Ancak girişimler boş çıktı.

Edinilen bilgiye göre CHP, MHP, DP ve İP Yerel seçimler öncesinde oluşturulacak olan diyalog platformunda Nevşehir’de yapılması gereken yerel hizmetler ve yatırımlar konusunda görüş alışverişinde bulundu.

Konuyla ilgili ziyaretlerde bulunan İşçi Partisi İl Başkanı Emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Meliha Atalay ve beraberindeki partililer Cumhuriyet Halk Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi, Demokrat Parti’ye ziyaretlerde bulundu.

Bu ay sonunda düzenlenecek olan diyalog platformuna bu partilerin il başkanları başta olmak üzere yöneticilerini davet eden İşçi Partisi İl Başkanı Atalay, söz konusu platformun hedefleri ve içeriği hakkında bir basın açıklamasında da bulunmuştu.

Demokrat Parti İl Başkanlığını ziyaretinde Atalay ve beraberindekileri İl Başkanı Dinçer Akgür, Merkez ilçe Başkanı Murat Kul Partili yöneticiler karşıladı. Ziyarette oluşturulması planlanan platform konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandas - 4 yıl önce
yetmez paralelleri cagirin