banner461
banner195

2. Amatör Küme Futbol Ligi 4-5 Nisan’da Başlayacak

Nevşehir’de Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ile Futbol İl Temsilciliğinin organizasyonunda düzenlenen 2. Amatör küme futbol ligi 4-5 Nisan 2015 tarihlerinde oynanacak olan müsabakalarla başlayacak.

 2. Amatör Küme Futbol Ligi 4-5 Nisan’da Başlayacak
26 Mart 2015 Perşembe 16:35

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ile Futbol İl Temsilciliğinin organizasyonunda düzenlenen 2. Amatör küme futbol ligi 4-5 Nisan 2015 tarihlerinde oynanacak olan müsabakalarla başlayacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Avcı, iki ayrı grupta toplam 14 takımın katılımıyla düzenlenecek olan 2. Amatör Küme futbol ligi müsabakalarına katılacak tüm ekipleri şimdiden başarılar dilediklerini ifade etti.

Önümüzdeki hafta sonunda oynanacak olan müsabakalarla başlayıp, her iki gruptan ilk iki sırayı alan ekiplerin bir üst lige çıkma hakkı elde edecekleri 2. Amatör Küme futbol liginde gruplar şu şekilde oluşturuldu.

A Grubu : İbrahimpaşa Spor, Diyanet Gençlik Spor, Gülşehir Belediye Spor, Çat Gençlik Spor, Karapınar Spor, Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi.

B Grubu : Nevşehir Eğitim Spor, Nevşehir Polisgücü, Kale Spor, Sulusaray Belediye Spor, Çalış Belediyesi Hilal Spor, Telekom Spor ve Topaklı Spor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Kavak - 3 yıl önce
kavak gençli̇k spor