banner461
banner195

2. Amatörün Şampiyonlarından Nevşehir HBV Gençlik Spor’a Kupası Verildi

Nevşehir 2. Amatör küme futbol ligi müsabakaları hafta sonunda tamamlanıyor. Haftalardır ligin A grubunda liderliğini sürdüren ve son maçında rakibinin sahaya çıkmamasıyla birlikte şampiyonluğunu ilan eden Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Gençlik Spor futbol takımına Şampiyonluk kupası takdim edildi.

2. Amatörün Şampiyonlarından Nevşehir HBV Gençlik Spor’a Kupası Verildi
12 Haziran 2015 Cuma 16:56

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir 2. Amatör küme futbol ligi müsabakaları hafta sonunda tamamlanıyor. Haftalardır ligin A grubunda liderliğini sürdüren ve son maçında rakibinin sahaya çıkmamasıyla birlikte şampiyonluğunu ilan eden Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Gençlik Spor futbol takımına Şampiyonluk kupası takdim edildi.

Nevşehir 2 nolu nolu çim futbol sahasında ligin son maçında Gülşehir belediye Gençlik Spor takımı ile son lig maçına çıkmayı beklenen Nevşehir HBV Gençlik Spor takımı rakibinin müsabakaya çıkmamasıyla birlikte şampiyonluğunu ilan etti. Yeni sezonda Nevşehir 1. Amatör küme de mücadele etmeye hak kazanan takımın şampiyonluk kupasını Nevşehir ASKF Genel Başkanı Mustafa Avcı, Futbol İl Temsilcisi M. Tolga Karaca, ASKF İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Hemit verdiler.

Şampiyonluk kupasını ve madalyalarını alan Nevşehir HBV Gençlik Spor takımı Başkanı Mehmet Kamaşmaş ve futbolcuların kulübün ilk kurulduğu yılda şampiyon olarak bir üst lige çıkmasının da sevinci görülmeye değerdi.

Kupa töreninde konuşan ASKF Başkanı Mustafa Avcı, 2. Amatör küme futbol liginde Şampiyon olan Nevşehir HBV Gençlik Spor takımını kutlayarak yeni sezonda birinci amatör ligde başarılar diledi.

Öte yandan kupa törenine katılan Futbol il temsilcisi M. Tolga Karaca ise, Nevşehir HBV Gençlik Spor’un lig boyunca sergilediği güzel oyun ve centilmence mücadelenin sonucunda böyle bir bir başarının gelmesinin son derece anlamlı olduğuna dikkat çekti.

Bu arada 2. Amatör küme futbol liginde B grubunda Şampiyon olan Telekom Spor, ikinci sırada yer alarak önümüzdeki sezon birinci amatör küme de mücadele etmeye hak kazanan Polisgücü Gençlik Spor ile A grubunun ikincisi Çat Gençlik Spor takımlarına kupaları 14 Haziran 2015 Pazar günü oynanacak müsabakaların ardından takdim edilecek. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.