banner461
banner195

3. Masa Tenisi Turnuvası 25-29 Mayıs’ta

Nevşehir Halk Sağlığı Müdürlüğünce, 10 Mayıs Sağlık İçin Hareket Günü ve 31 Mayıs Dünya Sigarasız Günü kapsamında, 25-29 Mayıs tarihlerinde Sağlık Personelleri arasında 3. masa tenisi turnuvası düzenlenmesi planlandı.

 3. Masa Tenisi Turnuvası 25-29 Mayıs’ta
22 Mayıs 2015 Cuma 17:00

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Halk Sağlığı Müdürlüğünce, 10 Mayıs Sağlık İçin Hareket Günü ve 31 Mayıs Dünya Sigarasız Günü kapsamında, 25-29 Mayıs tarihlerinde Sağlık Personelleri arasında 3. masa tenisi turnuvası düzenlenmesi planlandı.

Turnuvaya katılmak isteyenlerin Halk Sağlığı Müdürlüğü Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar Programlar Kanser Şube Müdürlüğüne kayıtlarını yaptırmaları gerekiyor.

Karşılaşmalar Mayıs ayının ikinci yarısında gerçekleştirilecek. Damat İbrahim Paşa Spor salonu Masa Tenisi Salonun yapılacak. Karşılaşmalar mesai sonrası yapılacak. Karşılaşmalar kadın ve erkek kategorilerinde ayrı ayrı yapılacak. Kazanılmış 2 set üzerinden normal oyun kuralları uygulanacak. Karşılaşma esnasında sportif kıyafetler giyilecek. Karşılaşmalar esnasında top ve raketler kendisine ait olanlar getirebilecek olmayanlara ise temin edilecek.

Dereceye girenlere turnuvanın anısına uygun çeşitli ödüller verilecek. Karşılaşma tarihleri ve eşleşmeler daha sonra bildirilecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.