banner461

Açıkgöz ve Arı, Nevşehir Belediyespor antrenmanında...

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz,

banner503
Açıkgöz ve Arı, Nevşehir Belediyespor antrenmanında...
03 Aralık 2019 Salı 16:57

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz ve Nevşehir Belediye Başkanı Rasim arı, hafta sonu kendi sahasında karşılaşacağı Somaspor müsabakası öncesinde hazırlıklarını sürdüren Nevşehir Belediyespor'un akşam antrenmanını izledi. 

Beraberinde Kulüp Başkanı Esat Özaltın ve kulüp yöneticileri ile birlikte bir süre antrenmanı takip eden AK Parti Nevşehir Milletvekili Açıkgöz ve Başkan Arı, kulübün yeni Teknik Direktörü Uğur Balcıoğlu ve futbolculara başarılar diledi.

Takımın Nar tesislerinde antrenamanını izleyerek futbolcularla teker teker ilgilenen AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Sevdamız Nevşehir Belediye Spor’umuzun idmanını Nevşehir Belediye Başkanımız Rasim Arı ve hazirunumuzla birlikte ziyaret ettik.‬ Futbolcularımıza ve teknik heyetimize başarılar diledik." dedi.

Milletvekili Açıkgöz; ‪“Nevşehir’imiz spora aşık bir şehirdir. Nevşehir Belediye Spor da şehrimizin gözbebeğidir. Sizlerin inancı ve her zaferi şehrimizin ortak sevincidir. Şehrimiz sporunda yeni destanları birlikte yazacaksınız, buna inancımız tamdır. Değerli arkadaşlar Nevşehir, sizden şampiyonluklar bekliyor. Her zaman olduğu gibi takımımızla el ele gönül gönüle biriz beraberiz.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.