banner461
banner195

AK Partili vekiller Afyon'da stres attı

AK Parti 26. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı için Afyonkarahisar'da bulunan AK Parti kurmayları şehir stadında oynadıkları futbol maçıyla stres attı.

AK Partili vekiller Afyon'da stres attı
08 Ekim 2017 Pazar 23:57

banner143
banner134
Ak Parti milletvekillerinin kamplarda gelenek haline getirdikleri futbol turnuvası, TBMM futbol takımında yer alan milletvekillerinin öncülüğünde Afyon şehir stadında gerçekleştirildi.

AK Parti 26. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı için Afyonkarahisar'da bulunan AK Parti kurmayları şehir stadında oynadıkları futbol maçıyla stres attı. Maçta yer alan
TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz performansı ile göz doldurdu.

Dış işleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun kurduğu 'Mavi' takım ile Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ın kurduğu 'Yeşil' takım karşılaştı. Bakan Bak'ın kurduğu yeşil takımda,Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'de yer aldı. 
Karşılıklı atılan gollerle 4-4 eşitlikle sona eren maçın ardından açıklamada bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, "Gayet zevkli güzel bir maç oldu" dedi. Açıkgöz, Avrupa Şampiyonası'nda finale yükselen Ampute Milli futbol takımımızı yürekten tebrik ediyor, şampiyonluk maçında başarılar diliyorum

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.