banner461
banner195

Aldırış Eden Olmadı

Nevşehir’de özellikle son birkaç yıldır Bölgesel Amatör Ligi müsabakalarının ağırlıklı olarak oynandığı Gazi Stadının Kapalı tribünü SOS veriyor.

 Aldırış Eden Olmadı
15 Kasım 2014 Cumartesi 16:47

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de özellikle son birkaç yıldır Bölgesel Amatör Ligi müsabakalarının ağırlıklı olarak oynandığı Gazi Stadının Kapalı tribünü SOS veriyor.

Nevşehir’e yapılması planlanan yeni stadyum konusunda henüz herhangi bir gelişme yaşanmamasına rağmen Gazi Stadında bakım ve onarım çalışmaları da yapılmıyor.

Nevşehir’e yapılması planlanan yeni stadyumun 2014 Yatırım programına bile alınmamış olmasına karşın mevcut stadın kapalı tribünü su almaya da başladı. Nevşehir Spor Gençlik Spor kulübünün iç saha müsabakalarını oynadığı Gazi stadında kapalı tribün bölümünde göze çarpan olumsuzluğun ileri de daha büyük bir problem yaratmasından endişe ediliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
??????? - 4 yıl önce
hani nerde şeçim vadleri nerde kaldı...
Avatar
taraftar - 4 yıl önce
Spor müdürü ne iş yapar
Avatar
yılmaz - 4 yıl önce
nevşehir spor başarılı olursa 2 lig veya 1 lig e cıkınca yaparlar anca başkanında umudu yok nevşehir sporun yükseleceğinden dolayısıyla stadıda artık rüyada görürüz gibi geliyor bana.hasan ünver nediyor stat ve nevşehir spor hakkında baştan onu öğrenmek gerekşr.
Avatar
fanatik 50 - 4 yıl önce
doğduğum şehrin futbolda bu durumda olması çok üzücü.ya bu insanlar nevşehirli olamaz.başka bir anlam veremiyorum.
Avatar
Ultras50 - 4 yıl önce
Stadın yerini alan firma olana kadar yeni stad falan yapılmaz rant meselesi hep bunlar
Avatar
NEVSEHIR SEVDALISI - 4 yıl önce
halkın kendi layıkını kendinin oluşturmasıdır.
kargayı halk besler, aslanı halk doğurur, firavun'u halk tanrılaştırır, kahramanı halk üretir, yezid halkın önündedir, ömer bin abdülaziz halkın içinden çıkar...
seçimi halk yapar, yöneteni halk secer halk layik oldugu sekilde yonetilir nevsehirde halk buna layik kor kor hala bu vekillerden bu baskandan bir sey olamayacagini anlayamadi bu nevsehirli herzamn soyluyorum nevsehirde 3 vekil bir belediye baskani ve 3*5 zengin yasiyor gerisi bos yalan ruh
Avatar
nev50 - 3 yıl önce
Nevsehire stad felan yapilmaz