banner461
banner195

Ankaragücü Taraftarı Şehitleri unutmadı!

Türkiye’de bu da oldu. Ankaragücü taraftarı bir ilke imza attı...Ankaragücü-Düzyurtspor maçında TFF, saygı duruşu kararı almadı. Ankaragücü taraftarı baskı ile oyuncuları saygı duruşuna davet etti.

Ankaragücü Taraftarı Şehitleri unutmadı!
27 Ekim 2014 Pazartesi 16:15

banner143
banner134
Önceki gün Hakkari'de 3 askerimiz, çarşıda sivil haldeyken hain eller tarafından öldürülmüş; Türk milleti yasa boğulmuştu. Bu kalleş saldırıyı Ankaragücü taraftarı unutmadı.Saygı duruşu yapılmayınca tribünler saygi duruşu istedi ve Duzyurtsporlu oyuncular santra yaptiktan sonra 1 dakikalik saygi duruşuna geçti.
Zorla Sehitler icin Saygi durusu yaptiran Buyuk Ankaragucu Taraftari ..

"Farketmez nerde oldugun Mezera kadar soz verdik ..."

Ankaragücü-Düzyurtspor maçı başlamak üzereyken taraftarlar şehitler için saygı duruşunda bulunulmasını sağladı. Taraftarların yoğun baskısına kayıtsız kalamayan oyuncular maç başlamasına rağmen hareket etmeyerek bir süreliğine saygı duruşunda bulundu.

Kaynak:Haber Fedai

Maçtan önce TFF’den böyle bir karar çıkmadığı için hakemin kararıyla saygı duruşunda bulunulmadı. Maça başlayan Düzyurtsporlu oyuncular topa sadece dokundu ve daha sonra iki takım oyuncuları da topa müdahale yapmayarak TFF'ye büyük bir ders vermiş oldu. İki takım oyuncularının bu örnek davranışı taraftarlar tarafından uzun süre alkış aldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.