banner461

Atletizm’de Yeni Yıldızlar Keşfediliyor

Nevşehir’de en çok başarı elde edilen birkaç spor dalından olan Atletizm dalında yeni yıldızlar keşfediliyor.

banner503
 Atletizm’de Yeni Yıldızlar Keşfediliyor
15 Ağustos 2015 Cumartesi 13:21

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de en çok başarı elde edilen birkaç spor dalından olan Atletizm dalında yeni yıldızlar keşfediliyor.

Atletizm Antrenörü Resul Köstekçi’nin girişimleri ile ilçelerden ve beldelerden belirlenen yıldız adayı sporcular Sporcu kamp eğitim merkezinde kampa alındı. Kamp çalışmalarının okulların açılmasına kadar süreceği bildirildi.

Atletizm Antrenörü Resul Köstekçi, geçtiğimiz aylarda il genelinde yapılan seçmelerle birlikte ilçe ve beldelerde belirlenen yeni yıldız sporcuların kampa alınarak atletizm disiplini içerisinde çalışmalarının sağlandığını dile getirdi.

Nevşehir’e yeni dönemde önemli başarılar kazandıracabilecek seviyedeki sporcuların önümüzdeki aylarda gerçekleştirilecek çeşitli müsabakalara da katılarak ilimizi temsil edebileceklerini kaydeden Köstekçi, “İlimizde son yıllarda olduğu gibi son dönemlerde de atletizm branşında yoğun bir ilgi var. Belirlediğimiz sporcularımızı eğitmeye devam ediyoruz. Bizlere bu konuda desteklerini esgiremeyen İl Müdürümüz Mustafa Ünlüer’e ve emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.