banner461

B Grubunun 4. Takımı Kim Olacak?

Nevşehir’de birinci amatör küme futbol liginde Play-Off maçları önümüzdeki günlerde oynanacak. Ancak B grubunun müsabakalara katılacak 4. Takımını belirleyecek müsabaka 13 Mart 2016 günü oynanacak.

banner503
B Grubunun 4. Takımı Kim Olacak?
09 Mart 2016 Çarşamba 13:17

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de birinci amatör küme futbol liginde Play-Off maçları önümüzdeki günlerde oynanacak. Ancak B grubunun müsabakalara katılacak 4. Takımını belirleyecek müsabaka 13 Mart 2016 günü oynanacak.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Futbol İl Temsilcisi M. Tolga Karaca, Play-off müsabakalarında bu yıl A ve B gruplarında ilk dört sırayı elde eden takımların mücadele vereceğini, statü gereği B grubundan bu müsabakalara katılacak olan 4. Takımın belirlenmesi için Polis Gücü ile Kapadokya Nevşehir Spor ekiplerinin bir müsabaka oynayacaklarını söyledi.
Söz konusu müsabakanın 13 Mart 2016 Pazar günü Saat 14.00’ da Nevşehir Merkez 2 Nolu çim sahada oynanacağını kaydeden Futbol İl Temsilcisi M. Tolga Karaca, birinci amatör küme de oynadıkları futbol ile futbolseverlerin beğenisini toplayan bu iki takımın final niteliğindeki müsabakasına tüm futbolseverleri davet etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.