banner461
banner195

Başaracağız…

Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü hafta sonu oynadığı Beko basketbol 2.lig kadınlar 4. hafta müsabakasında İzmir Büyükşehir Belediyesine karşı müsabakayı kaybetti.

Başaracağız…
19 Kasım 2013 Salı 11:30

banner143
banner134

 Müsabaka öncesi Takım menajerimiz Ahmet Köksal tarafından İzmir kafilesine hoş geldin plaketi takdim edildi. İlk iki haftayı galibiyetle kapatan Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü bu hafta sonu da ligin güçlü ekiplerinden Samsun 55 kulübünü ağırlayacak. 

 Müsabaka sonrası basın mensuplarının karşısına geçen Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü teknik patronu Mustafa Yarılı Nevşehir’imizi sportif anlamda hak ettiği yere taşınmasında üzerimize düşen görevi yerine getirmeye devam edeceğiz dedi. Yarılı, Kulüp başkanımız Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın’ında her defasında ifade ettiği gibi NEVŞEHİR için başaracağız dedi. 

 Daha yolun başında olduklarını belirten takımın oyun kurucusu Canan yeni bir takımız buna rağmen ortaya koyduğumuz oyun güzel sonuçların müjdecisi olduğunu söyledi. Bizi destekleyen bütün sporseverlere tüm takım adına teşekkür ederiz. 24 Kasım Pazar günü oynanacak olan müsabakaya bütün Nevşehir’i bekliyoruz dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hassssss - 4 yıl önce
mustafa bey altınyıldız koleji öğretmeni olarak, üniversite takımında koç olmanızdan dolayı tebrik ederiz.karpuzlardan birini düşürmeyin.