banner461
banner195

Ben Bu İşi Biliyorum Deyince Sıkıntı Çıkıyor

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Nevşehir Şube Başkanı Kenan Gerçeker, ilimiz futbolunun gelişmesinde artık ben bu işi biliyorum düşüncesinin ortadan kaldırılması gerektiğine dikkat çekti.

Ben Bu İşi Biliyorum Deyince Sıkıntı Çıkıyor
16 Aralık 2013 Pazartesi 10:32

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Nevşehir Şube Başkanı Kenan Gerçeker, ilimiz futbolunun gelişmesinde artık ben bu işi biliyorum düşüncesinin ortadan kaldırılması gerektiğine dikkat çekti.

Nevşehir’i bölgesel amatör futbol liginde temsil eden Nevşehir Spor GK’nün ligde başarılı olmasını ve Nevşehir’i profesyonel liglerde temsil etmesini canı gönülden istediklerini belirten TÜFAD Nevşehir Şube Başkanı Kenan Gerçeker, ilimizden futbolcu ve antrenör çıkmamasının düşündürücü olduğunu da sözlerine ekledi.

Gerçeker, “İlimi Bölgesel Amatör Ligde temsil eden Nevşehir Spor GK takımının ilimizi profesyonel ligde temsil etmesini önemsiyorum. Ve takımımızın ligde başarılı olarak bir üst lige çıkmasını, ilimizi profesyonel ligde temsil etmesini canı gönülden istiyoruz. Ancak Nevşehir’de artık bu işi ben iyi biliyorum düşüncesinin kırılması ve futbol camiasının el birliği içerisinde ilimizde futbolun gelişmesine katkı sağlaması gerekiyor. Bakın ilimizden ilimizi temsil edecek futbolcu ve antrenör çıkmıyor. Bireysel davranışlar ilimizin futbolunun gelişmesi adına başarıyı getirmiyor” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ali hoca - 4 yıl önce
doğru söylüyon başkanım...bu işi başkalarıda biliyor...