banner461
banner195

Bizim Suçumuz Ne?

İlk yarı geçtiğimiz hafta sonu itibariyle tamamlanan Nevşehir birinci amatör küme futbol liginde emniyet görevlisi gelmediği için ertelenen Karapınar Belediye Spor – Ürgüp Spor maçının yankıları sürüyor.

Bizim Suçumuz Ne?
09 Aralık 2013 Pazartesi 10:23

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) İlk yarı geçtiğimiz hafta sonu itibariyle tamamlanan Nevşehir birinci amatör küme futbol liginde emniyet görevlisi gelmediği için ertelenen Karapınar Belediye Spor – Ürgüp Spor maçının yankıları sürüyor.

Ligin ilk yarısının son haftasında emniyet görevlileri maça geç geldiği için ertelenen Karapınar Belediye Spor – Ürgüp Spor maçının kendilerine 1000 – 1500 TL arasında maliyetinin bulunduğunu belirten Ürgüp Spor yöneticisi, “Maç ertelendi. Bizim bazı futbolcularımız öğrenimleri nedeniyle Niğde ve başka illerden gelerek maçta oynuyorlar. Onların masraflarını da kulübümüz çekiyor. Maçın ertelenmesi nereden bakarsanız bize bin ile bin 500 TL masrafa neden oldu. Burada bizim suçumuz ne. Emniyet görevlileri yarım saat geç geldiler maça. Maçın hakemi de maçı erteledi. Biz ne yapacağız şimdi” diye soruyor. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Hakem Haklı - 4 yıl önce
hakemin maçı ertelemesi doğru bu hafta maçta kavga çıkmış polis ayıramamış
Avatar
ürgüp lü - 4 yıl önce
napacak olan oldu önümüzdeki maclara bakacaz
Avatar
hoca - 4 yıl önce
nasılki takımlar maça çıkmayınca hakem masrafları o takımdan isteniyor..o zamanda federasyon yada yetkili birim bu takımların masraflarını ödesin..burada takımlar çok haklı...maça 1 dagga geç gelse takımlar,hakemler hemen iptal ediyor oynatmıyor..
zaten nevşehirde amatör küme maçları allah lığına gidiyor...kim kimeee..dum dumaa...
Avatar
silici50 - 4 yıl önce
bu konuda hakemler haklı kurallar ne dediyse onu uygulamışlar....