banner461
banner195

Burada Güvendesiniz

Son yıllarda hızla gelişen, içerisinde yepyeni spor tesisleri katılarak Türkiye’nin örnek spor komplekslerinden biri haline getirilen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü kompleksinde güvenlik tedbirleri de oldukça geliştirilmiş durumda.

 Burada Güvendesiniz
05 Mayıs 2015 Salı 23:34

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Son yıllarda hızla gelişen, içerisinde yepyeni spor tesisleri katılarak Türkiye’nin örnek spor komplekslerinden biri haline getirilen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü kompleksinde güvenlik tedbirleri de oldukça geliştirilmiş durumda.

Edinilen bilgiye göre MOBESE kameralarının yanında, il müdürlüğünün kompleksin değişik alanlarına yerleştirdiği kameralar sayesinde Spor yapmaya gelen 7’den 70’e herkes güven içerisinde bu aktivitelerini gerçekleştirebilecekler.

İl Müdürü Mustafa Ünlüer’in üzerinde hassasiyetle durduğu güvenlik tedbirlerinin kompleks içerisinde en uygun hale getirilmesi çalışmalarının 2015 yılında gerek duyulması halinde geliştirilebileceği belirtiliyor.

Özel güvenlik Personellerinin de yer aldığı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde ister çim sahaların etrafından yürüyüş yaparak sağlıklı kalın, ister açık basketbol sahasında gönlünüzce basketbol oynayın.

Bu arada geçtiğimiz yıllarda sevgililerin buluşma noktası haline gelen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü kompleksinde son birkaç yılda alınan tedbirlerle artık gelişi güzel bu tür hadiselerin de önüne geçilmiş olması dikkatlerden kaçmıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
personel - 3 yıl önce
Dairenin içindeki kameralar damı güvenlik için. ..psikolojik baskı içinmi
Avatar
Vatandaş - 3 yıl önce
o güvenlik çocuklardan allah razı olsun
Avatar
GÜVENLİK - 3 yıl önce
allah si̇zden rağzi olsun bi̇zler vatandaşin huzurlu ve güven i̇çi̇nde spor yapabi̇lmesi̇ i̇çi̇n eli̇mi̇zden geleni̇ yapiyoruz 7/24 her an güvenli̇ spor i̇çi̇n nevşehi̇r gençli̇k hi̇zmetleri̇ ve spor i̇l müdürlügü tesi̇sleri̇mzi̇de halkimizi bekleri̇z mi̇safi̇ri̇mi̇z olun saglikli kalin i̇nşallah
Avatar
admın - 3 yıl önce
yıllardır bu mahallede oturuyorum sahalara yürüyüşe geliyoruz eskiden tuhaf alkolık kişiler olurdu yürüyüş yapamazdık şimdi güvenlik sayesinde sahalar çok displinli