banner461

Derinkuyu'da Amatör Spor Haftası Yürüyüşü Düzenlendi

Amatör Spor Haftası Yürüyüşü Derinkuyu Kaymakamlığı önünden başlayıp Yeraltı Şehrinde son buldu. Yeraltı Şehrinde çeşitli sportif faaliyetler düzenlendi.

banner503
Derinkuyu'da Amatör Spor Haftası Yürüyüşü Düzenlendi
10 Ekim 2019 Perşembe 15:14

banner143
banner134

Etkinliğe; Derinkuyu Kaymakamı Sayın Mert KUMCU , Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa ÜNLÜER, Derinkuyu Belediye Başkan Vekili Bumin DEMİR, Siyasi Partilerin İlçe Başkanları, STK Temsilcileri, Kurum Müdür ve Amirleri, öğrenciler ve vatandaşlarımız katıldı.

Gönüllü gençler ve spor antrenörleri tarafından kurulan oyun parkurlarımızda çocuklarımız ve halkımızla sporla dolu dolu bir gün yaşandı.


“Bu e-posta mesajı ve onunla iletilen tüm ekler sadece yukarıda isimleri belirtilen kişiler ya da kuruma özel olup, özel bilgiler içerebileceği gibi gizlilik yükümlülüğü de taşıyor olabilir. Mesajın yetkili alıcısı veya alıcısına iletmekten sorumlu kişi değilseniz, mesaj içeriğini ya da eklerini kullanmayınız, kopyalamayınız, yaymayınız, başka kişilere yönlendirmeyiniz ve mesajı gönderen kişiyi derhal e-posta yoluyla haberdar ederek bu mesajı ve eklerini herhangi bir kopyasını muhafaza etmeksizin siliniz. Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı bu mesajın içeriği ile ilgili olarak hiçbir hukuksal sorumluluğu kabul etmemektedir. Bu mesajda ve ekindeki dosyalarda bulunan tüm fikir ve görüşler sadece adres yazarına ait olup, Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığının resmi görüşünü yansıtmamaktadır. Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı e-posta içeriğine yetkisiz olarak yapılan müdahaleden, e-postanın zararlı yazılım içermesi ve/veya bilgisayar sisteminize verebileceği herhangi bir zarardan sorumlu değildir.”

“This e-mail message itself and related attachments are private to abovementioned individuals and/or entity and may contain private information as well as confidentiality obligations. If you are not the intended recipient of this message or the person who is responsible for the transmission of it to the intended recipient; do not use, copy, distribute or forward the content of message and attachments. Notifying the sender immediately through an e-mail, please delete the message and attachments without keeping any copies. Republic of Turkey Ministry of Interior shall have no legal liability regarding the content of this message and its attachments. The opinions and views expressed in this message and attachments are solely those of the author/sender and do not necessarily reflect the official opinion of Republic of Turkey Ministry of Interior. Republic of Turkey Ministry of Interior accepts no responsibility for any damage to your system caused by unauthorized interference to e-mail content and/or harmful software transmitted by this e-mail.”


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.