banner461

Eski Nevşehir İl müdürü Muzaffer Çintımar Adana'ya tayin oldu

Nevşehir'de de görev yapan Kocaeli İl Gençlik ve Spor Müdürü Muzaffer Çintımar Adana'ya tayin oldu.

banner503
Eski Nevşehir İl müdürü Muzaffer Çintımar Adana'ya tayin oldu
07 Temmuz 2020 Salı 13:22

banner143
banner134

Nevşehir'de de görev yapan Kocaeli İl Gençlik ve Spor Müdürü Muzaffer Çintımar Adana'ya tayin oldu.

Kocaeli'de İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü görevini başarı ile yürüten Muzaffer Çintımar Kocaeli'den ayrılıyor.

Nevşehir'den 2011 yılında Kocaeli'ye tayin olan ve yaklaşık 9 yıldır bug örevi sürdüren Evli İki Çocuk Babası Çintımar sosyal medya hesabından yaptığı veda mesajında şunları ifade etti;

Değerli dostlar yaklaşık on yıldır yürütmüş olduğum Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Görevimi Sayın Bakanımızın Tensipleri ile Adana ilimizde yürütmek üzere görevlendirilmiş bulunmaktayım. Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu,nun öncülüğünde “Milletimiz için, gençliğimiz için sporcularımız için çalışmaya devam edeceğiz.
Bana güvenerek ülkemin Gençlerine ve güzel insanlarına hizmet etme şansını, onurunu sürdürmeme fırsat veren Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU'na şükranlarımı arz ediyorum" dedi.

Çintımar; "Değerli dostlar yaklaşık 17 yıldır farklı illerde Gençlik ve Spor İl müdür olarak Görev yapma onurunu ve şansını yakaladım. Her şehirde yeni bir ailem,çok güzel dostlarım ve anılarım oldu. Elbette son göz ağrımız Kocaeli benim ve ailemin artık Ocağı olmuştur. Çok güzel anılarımız gelecekte hayatımızı paylaşacağımız dostluklarımız olmuştur. İnşallah hoş bir seda bırakmış olma ümidiyle buradan ayrıldığımı bilmek bana büyük bir mutluluk ve Onur vermektedir.
Bugüne kadar Kocaeli'de görev yaparken bizlere destek olan Sayın Bakanımız Fikri Işık ve Milletvekillerimize, Sayın Valime, Valilerime, Büyükşehir Belediye Başkanım Sayın Tahir Büyükakın'a Eski Büyükşehir Belediye Başkanım Sayın İbrahim Karaosmanoğlu na, tüm eski ve yeni ilçe kaymakamlarımız'a Belediye başkanlarımıza, kurum amirlerine,amatör spor Ailesi'nin mensuplarına ve kıymetli başkanına,taban birliklerimize,Spor kulüplerimizde, STK' larımız ve özellikle bize omuz veren tüm çalışma arkadaşlarıma canı gönülden teşekkürler ediyorum.
Kalın sağlıcakla." ifadelerine yer verdi.

FİB Haber Merkezi olarak İl Gençlik ve Spor Müdürü Muzaffer Çintımar'a yeni görevinde başarıalr dileriz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.