banner461
banner195

Genel Kurula Nevşehir Heyeti de Katıldı

TFFHGD 11. Olağan Genel Kurulu 03.04.2015 tarihinde Ankara'da yapıldı. Yapılan genel kurula Nevşehir’den de katılım sağlandı.

 Genel Kurula Nevşehir Heyeti de Katıldı
07 Nisan 2015 Salı 16:36

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) TFFHGD 11. Olağan Genel Kurulu 03.04.2015 tarihinde Ankara'da yapıldı. Yapılan genel kurula Nevşehir’den de katılım sağlandı.

İl Hakem Kurulu Başkanı Nazmi Orhan, Nevşehir Hakemler ve Gözlemciler Derneği Başkanı Murat Tavukçu ile şehrin tanınmış futbol simalarından Muhsin Özdemir’in de katıldığı genel kurulda Dr. Abdurrahman Arıcı genel başkanlığa seçildi.

Genel Kurul sonrasında; Osman Avcı, Kuddusi Müftüoğlu, Mete Kalkavan, Barış Şimşek, Hakan Özkan, Yunus Yıldırım, Aytekin Durmaz, Zafer Demir, Oğuz Uğurlu, Bekir Öcal, Ömer Faruk Ocak, Yılmaz Butur, Ömer Akyürek ve Abdülkadir Güven yönetim kurulunda görev aldılar.

Genel kurulda yapılan oylamalar sonucunda Prof. Dr. Seydi Karakuş, Seyfi Gözaydın, Talat Akbulut, Sinan Cem İyihuylu ve Zafer Şenyurt ise denetleme kurulunda görev aldı.

Erdoğan Kırıcı, Etem Atasoy, Çağlar Uyarcan, İbrahim Bozan ve Sebahattin İçöz ise disiplin kuruluna seçilen isimler oldular.

Nevşehir Heyeti yeni seçilen Genel Başkan ve Yönetimine başarılar diledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.