banner461
banner195

Güzel Oyun

Nevşehir 1.Amatör küme futbol liginin 2. yarı müsabakaları Cumartesi oynanan Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor – Avanosspor maçı ile başlandı. 18 Ocak’ta beklenmeyen bir havada, güneşin ısıttığı çimlerde hakemin başlama düdüğü ile başlayan müsabakayı karşılıklı atılan gollerle 1- 1 sonuçlandı.

Güzel Oyun
20 Ocak 2014 Pazartesi 10:00

banner143
banner134

 Nevşehir 1.Amatör küme futbol liginin 2. yarı müsabakaları Cumartesi oynanan Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor  – Avanosspor maçı ile başlandı. 18 Ocak’ta beklenmeyen bir havada, güneşin ısıttığı çimlerde hakemin başlama düdüğü ile başlayan müsabakayı karşılıklı atılan gollerle 1- 1 sonuçlandı. Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor  Kulübü Antrenörü Tarkan Güney, iyi bir müsabaka oldu, takımımız daha da güzel olacak dedi.

Nevşehir  Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, yaptığı açıklamada, amacımız Nevşehir sporuna katkıda bulunurken, iyi örnekler oluşturma çalışmalarımız ve bu şehrin sportif arenada istenilen düzeye gelmesi için çabalarımız devam edecek dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

Etiketler; #Güzel Oyun

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.