banner461

Hasan Ünver “Nevşehirspor’a Her Zaman Desteğimiz Tam”

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Bölgesel Amatör Ligi(BAL)ndeki temsilcimiz Nevşehirspor’a her zaman için desteklerinin  tam olduğunu belirtti.

banner503
Hasan Ünver “Nevşehirspor’a  Her Zaman Desteğimiz Tam”
04 Temmuz 2017 Salı 21:35

banner143
banner134
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Bölgesel Amatör Ligi(BAL)ndeki temsilcimiz Nevşehirspor’a her zaman için desteklerinin  tam olduğunu belirtti.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehirspor Kulübü Başkanı  SalihDirikoç ve beraberindeki yönetim kurulu  üyelerini makamında kabul ederek bir süre görüştü.

Ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getiren Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, ellerinden geldiğince Nevşehirspor’a hem maddi ve hem de manevi olarak destek olmaya çaba harcadıklarını belirtti.

Ünver,  Salih Dirikoç başkanlığındaki yönetim kurulu üyelerine başarılar dileyen Ünver,  “ Şehrimizin BAL ligindeki temsilcisi Nevşehirspor’a desteğimiz her zaman tamdır. Bugüne kadar imkanlarımız el verdiğince Nevşehirspor’ın yanında olduk, bundan sonra da olmayı sürdüreceğiz. Şimdiden böylesine önemli bir görevi üstlenme kararlılığını ortaya koyan arkadaşlarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamlılığını temenni ediyorum. “ dedi.

Nevşehirspor Kulüp Başkanı Salih Dirikoç’da tüm yönetim kurulu üyeleri olarak Nevşehirspor’un başarılı bir sezon geçirmesi için ellerinden gelen tüm çabayı göstereceklerini belirterek, her zaman yanlarında olan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e teşekkür etti.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Halk - 3 yıl önce
Külliyeden başka derdi yok ....