banner461
banner195

Karaca İstifa Etti

Nevşehir’in Köklü Amatör takımlarından biri olan Kapadokya Nevşehir Spor’da Kulüp Başkanı M. Tolga Karaca görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Karaca İstifa Etti
06 Mart 2014 Perşembe 19:12

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Köklü Amatör takımlarından biri olan Kapadokya Nevşehir Spor’da Kulüp Başkanı M. Tolga Karaca görevinden istifa ettiğini açıkladı.

2 Yıldır sürdürdüğü Kulüp başkanlığından ayrılması nedeniyle bir açıklama yapan M. Tolga Karaca, “Son 10 yıldır genel sekreterliğini ve 2 yıldır da Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüttüğüm ve mensubu olmaktan hep keyif duyduğum Kapadokya Nevşehir Spor Yönetim kurulu başkanlığından, kulüp dernek üyeliğinden istifa ettiğimi bütün kamuoyuna duyururum. Son 12 yıllık süreç içerisinde çalıştığım bütün yönetimlerdeki yönetim kurulu başkanlarıma, yönetici arkadaşlarıma ve en önemlisi de futbol başta olmak üzere bu kulüp için ter akıtmış bütün kategorilerdeki sporcularıma teşekkürü biborç bilirim. Son 2 yılda kulübüm adına yapmaya çalıştığımız bütün işlerde her zaman yanımda olan Mehmet Hemit başkanım ve yönetici arkadaşlarım teşekkürlerin en büyüğünü hak etmektedir. Bundan sonrası için sonsuza dek gönlümde kalacak olan Kapadokya Nevşehir Spor Kulübü yeni yönetimine yürekten başarılar diliyor, bütün arkadaşlarıma haklarını helal etmelerini istiyorum” açıklamasında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
NECMİ CANTEKİN - 4 yıl önce
spor'a verdiğin yöneticilik ve başkanlık
ve gazetecilik takdire şayandır.katkılarına
teşekkür ederim.
Avatar
mehmet hemit - 4 yıl önce
ben daha son sözü söylemedim be kardeş