banner461
banner195

Kırıkkale ve Yozgat Deplasmanda, Kazan Kendi Sahasında Oynayacak

Nevşehir Spor’un yer aldığı Bölgesel Amatör lig 6. Grupta bu hafta ekibimizin maçı yok. Ancak grupta liderliği yakından ilgilendiren iki maç ligin ilerleyen haftaları için ve ekibimiz için büyük önem taşıyor.

Kırıkkale ve Yozgat Deplasmanda, Kazan Kendi Sahasında Oynayacak
11 Aralık 2015 Cuma 13:51

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Spor’un yer aldığı Bölgesel Amatör lig 6. Grupta bu hafta ekibimizin maçı yok. Ancak grupta liderliği yakından ilgilendiren iki maç ligin ilerleyen haftaları için ve ekibimiz için büyük önem taşıyor.

O maçlardan birinde ligde liderliğini sürdüren Türk Metal Kırıkkale Spor bu hafta sonunda deplasman maçında ligin en sıralarında yer alan Azatlı Spor’a konuk olacak. Liderin muhtemelen bu maçta kayıp vermesi beklenmiyor. Öte yandan puan sıralamasının ikinci sırasında bulunan Yozgat Spor ise orta sıralardaki Yeşil Kırşehir Spor’a konuk olacak. Bu maçın akıbeti pek kestirilemiyor.

Grubumuzda liderlik mücadelesini yakından ilgilendiren haftanın bir değir maçında ise Kazan Belediye Spor kendi sahasında ve taraftarı önünde Hacılar Erciyes Sporu ağırlayacak.

Haftayı BAY geçecek olan Nevşehir Spor’un bulunduğu hafta sonundaki müsabakaların tamamı 13 Aralık Pazar Saat 13.30’da başlayacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Çıkın şu Bayın - 3 yıl önce
Bu hafta Baysoorla yapılacak maçta Nevşehirsporumuza başarılar diliyorum..